Алюмінієві огорожі і поручні

Алюмінієві поручні та баляси, чудове та рішення для огородження басейну, сходових маршів та балконів.

Замовити функціональні, зносостійкі і міцні алюмінієві перила та балясини з великим вибором форм, розмірів і колірних рішень для сучасного оформлення інтер’єру чи прилеглої території котеджів, офісних або комерційних будівель, і при цьому дешевше ніж сталеві аналоги.

Також компанія СКЛО виготовлює скляні поручні та огорожі.

Алюмінієві огорожі та перила від SKLO це

 • індивідуальні рішення будь-якої складності
 • власне виробництво і монтаж
 • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Алюмінієві огорожі і поручні в Києві SKLO.UA
Алюмінієві огорожі і поручні в Києві SKLO.UA

Переваги алюмінієвих перил і огороджень

 • Поруччя за алюмінію коштують дешевше в порівнянні зі сталевими;
 • Зносостійкі та міцні;
 • Стійкі до вологи та температурних змін, не схильні до корозії та іржі;
 • Поручні з алюмінію є модульними, тобто легко збираються та розбираються. У разі пошкодження якоїсь деталі, потрібно замінити лише частину що вийшла з ладу;
 • Відсутність зварювальних робіт під час встановлення, що економить час та зменшує собівартість робіт під час інсталяції;
 • Широкий вибір форм і розмірів;
 • Комфортні в експлуатації, не потребують особливого догляду;
 • Мають гарний вигляд, не змінюють колір протягом тривалого часу.

Види захисного покриття для перил та огорож з алюмінію

 1. Анодування – це процес утворення на поверхні алюмінію захисної оксидної плівки під дією електричного струму. Шляхом покриття виріб візуально стає ніби сталевим. Також можливо надати інші відтінки: бронзи, нікелю, золота та срібла.
 2. Фарбування в колір за шкалою RAL – фактично це також вид анодування. Захисне покриття може бути матовим чи глянцевим.
 3. Декоративне фарбування під дерево певного відтінку з малюнком. Так є і така технологія, можливо імітувати структуру різних порід дерева від темного «дуба» до світлого «бука» на ваш вибір.

Варіанти кріплення алюмінієвих огорож та поручнів

Огородження з вертикальним леером

Огородження з вертикальним леером

Oгородження з горизонтальним леером

Oгородження з горизонтальним леером

Огородження зі склом

Огородження зі склом

Відео виконаних проектів SKLO

Переваги алюмінієвих огорож та поручнів

Надійність і довговічність

Сучасні скляні конструкції витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб скляна конструкція знову засяяла після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Плюс скляних конструкцій ще й в тому, що вони не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скляних конструкцій вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і країнам, що розвиваються технологій в сфері скління

Безпека

Основним елементом скляних конструкцій, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо - це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Сучасне рішення

Скло - це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване - його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього - скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Монтаж алюмінієвих огорож та поручнів

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку алюмінієвих огорож та поручнів

01

Ціни на монтаж алюмінієвих огорож та поручнів залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку алюмінієвих огорож та поручнів значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки алюмінієвих огорож та поручнів озвучується при розрахунку кошторису.

Алюмінієві огорожі і поручні без проблем

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев