Алюмінієві огорожі і поручні

Алюмінієві поручні та баляси, чудове та рішення для огородження басейну, сходових маршів та балконів.

Замовити функціональні, зносостійкі і міцні алюмінієві перила та балясини з великим вибором форм, розмірів і колірних рішень для сучасного оформлення інтер’єру чи прилеглої території котеджів, офісних або комерційних будівель, і при цьому дешевше ніж сталеві аналоги.

Також компанія СКЛО виготовлює скляні поручні та огорожі.

Алюмінієві огорожі та перила від SKLO це

 • індивідуальні рішення будь-якої складності
 • власне виробництво і монтаж
 • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Алюмінієві огорожі і поручні в Києві SKLO.UA
Алюмінієві огорожі і поручні в Києві SKLO.UA

Переваги алюмінієвих перил і огороджень

 • Поруччя за алюмінію коштують дешевше в порівнянні зі сталевими;
 • Зносостійкі та міцні;
 • Стійкі до вологи та температурних змін, не схильні до корозії та іржі;
 • Поручні з алюмінію є модульними, тобто легко збираються та розбираються. У разі пошкодження якоїсь деталі, потрібно замінити лише частину що вийшла з ладу;
 • Відсутність зварювальних робіт під час встановлення, що економить час та зменшує собівартість робіт під час інсталяції;
 • Широкий вибір форм і розмірів;
 • Комфортні в експлуатації, не потребують особливого догляду;
 • Мають гарний вигляд, не змінюють колір протягом тривалого часу.

Види захисного покриття для перил та огорож з алюмінію

 1. Анодування – це процес утворення на поверхні алюмінію захисної оксидної плівки під дією електричного струму. Шляхом покриття виріб візуально стає ніби сталевим. Також можливо надати інші відтінки: бронзи, нікелю, золота та срібла.
 2. Фарбування в колір за шкалою RAL – фактично це також вид анодування. Захисне покриття може бути матовим чи глянцевим.
 3. Декоративне фарбування під дерево певного відтінку з малюнком. Так є і така технологія, можливо імітувати структуру різних порід дерева від темного «дуба» до світлого «бука» на ваш вибір.

Варіанти кріплення алюмінієвих огорож та поручнів

скляні перила та огородження коротких стійках

На коротких стійках

скляні перила та огородження на точкових кріпленнях

На точкових кріпленнях

скляні перила та огородження на довгих стійках

На довгих стійках

Відео виконаних проектів SKLO

Переваги алюмінієвих огорож та поручнів

Надійність і довговічність

Сучасні скляні конструкції витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб скляна конструкція знову засяяла після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Плюс скляних конструкцій ще й в тому, що вони не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скляних конструкцій вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і країнам, що розвиваються технологій в сфері скління

Безпека

Основним елементом скляних конструкцій, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо - це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Сучасне рішення

Скло - це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване - його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього - скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Монтаж алюмінієвих огорож та поручнів

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку алюмінієвих огорож та поручнів

01

Ціни на монтаж алюмінієвих огорож та поручнів залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку алюмінієвих огорож та поручнів значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки алюмінієвих огорож та поручнів озвучується при розрахунку кошторису.

Алюмінієві огорожі і поручні без проблем

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев