Розсувні алюмінієві системи

Красиве і одночасно зручне в повсякденному використанні скління – це основне завдання при оформленні будівель і приміщень з панорамним оглядом. Саме для ЦИХ цілей найчастіше використовуються алюмінієві системи різних типів.

Переваги розсувних алюмінієвих систем

Основна перевага розсувних систем з алюмінію – їх легкість і викликане цим зручність використання. Такі конструкції легко відкриваються і закриваються, мають относительно невелика вага навіть на великій площі скління. До того ж алюміній забезпечує хорошу звукоізоляція при закритому стані.

Які можна замовити розсувні алюмінієві системи в Києві від виробника

На ринку пропонується кілька основних видів розсувних систем. Вони виконуються як в алюмінії, так і в пластик, але алюміній, як ми з’ясували вище, краще через меншої ваги і можливістю склити габаритні отвори.

Різновиди розсувних систем:

  • Слайдінговие з паралельними напрямними для кожного полотна.
  • Паралельно-зсувні з можливістю відкидати стулки на нижньому підвісі.
  • Підйомно-розсувні, де стулка зрушується з одночасним підведення.
  • Складено типу «гармошки».
  • Комбінація стаціонарні стулки плюс зміщується полотна.
  • Системи з автодоводчик і фіксаторами полотен.

Уточнимо, що, якщо готується скління громадських або допоміжних приміщень, то можна задіяти «холодні» конструкції. А ось для скління житлових приміщень потрібен «теплий» профіль з «терморозрив».

Де придбати алюмінієві розсувні системи в Україні

Пропонуємо замовити розсувні системи з алюмінієвого профілю в провідного виробника – компанії «СКЛО». Є можливість подати заявку он-лайн за адресою www.sklo.ua. Отримані замовлення обробляються в самий найближчий робочий день.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев