Огородження та перила з нержавіючої сталі

Огородження та перила з нержавіючої сталі для сходів та балконів – це гарне, надійне та недороге рішення для безпеки у вашому будинку чи квартирі.

Огородження та перила з нержавіючої сталі для балконів та сходів виконуються із спеціальної сталі, яка легко витримує вагу кількох людей, які бажають спертися на перила, перебуваючи на сходах, балконі або в лоджії. Огородження та перила з нержавіючої сталі можна добре поєднуються з екстер’єром та інтер’єром офісу, приватного будинку, котеджу та навіть у квартирі.

Інші перила та огорожі SKLO

Нержавіючі огорожі та перила від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Огородження та перила з нержавіючої сталі в Києві SKLO.UA
Огородження та перила з нержавіючої сталі в Києві SKLO Україна

Гарні та сучасні огорожі та поручні з нержавіючої сталі

для офісів і бізнес центрів
для ресторанів, барів та кафе
для будинку, котеджу та квартири
для магазинів і торгівельно-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для салонів краси та медичних центрів

Варіанти кріплення алюмінієвих огорож та поручнів

Огородження з вертикальним леером

Огородження з вертикальним леером

Oгородження з горизонтальним леером

Oгородження з горизонтальним леером

Огородження зі склом

Огородження зі склом

Проекти “Нержавіючі перила та огорожі” SKLO детальніше

Відео виконаних проектів SKLO

Переваги нержавіючих огорож та поручнів

Надійність і довговічність

Сучасні скляні конструкції витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб скляна конструкція знову засяяла після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Плюс скляних конструкцій ще й в тому, що вони не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скляних конструкцій вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і країнам, що розвиваються технологій в сфері скління

Безпека

Основним елементом скляних конструкцій, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо - це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Сучасне рішення

Скло - це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване - його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього - скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Виробництво огорож та поручнів з нержавіючої сталі

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних профільних систем, систем скління і фурнітури, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Hafele

Abel

ESG

BTS

Монтаж огорож та поручнів з нержавіючої сталі

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на встановлення огорож та поручнів з нержавіючої сталі

01

Ціни на монтаж нержавіючих огорож та поручнів залежать від обсягу проекту, умов та особливостей встановлення конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку нержавіючих огорож та поручнів значно нижча, якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашої компанії.

03

Точна вартість установки огорож та поручнів з нержавіючої сталі озвучується при розрахунку кошторису.

Нержавіючі огорожі та перила під ключ

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев