Розсувні пластикові перегородки

Пластикові розсувні перегородки – відмінний спосіб ділити простір на зони для офісних приміщень. Крім того, перегородки розсувні пластикові придатні для будинку і квартири, розмежування місць відпочинку і прийому їжі, обладнання домашнього басейну, кінотеатру чи веранди. Такі конструкції можна адаптувати для скління балконів і лоджій – розсувні пластикові перегородки економлять простір, так як відкриваються, рухаючись по напрямних, не займаючи корисну площу. До речі, для балконів це найбільш придатний варіант: відкривання всередину займає багато місця, а відкриття назовні не безпечно.

Ціна на розсувні пластикові перегородки 2×2,2 м в комплектації:

  • Скло: 1 камерний склопакет
  • Пластикова система: SWS
15 250 грн

Розсувні пластикові перегородки SKLO.UA

Відео виконаних проектів SKLO

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Rehau

Maco

Hoppe

Guardian Glass

Монтаж розсувних пластикових перегородок

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку розсувних пластикових перегородок

01

Ціни на монтаж розсувних пластикових перегородок залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку розсувних пластикових перегородок значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки розсувних пластикових перегородок озвучується при розрахунку кошторису.

Надійність і довговічність

Усередині будь-якої пластикової конструкції встановлений метал, завдяки чому вона і називається в народі металопластикова і в зв'язку з цим дана конструкція вважається міцною і при відкритті, закритті дверей не виникає парусність.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб пластикова перегородка знову засяяла послепопаденія забруднення знадобиться простий засіб і звичайна щітка для миття вікон.

Ціна

Доступна ціна - це головна перевага пластикових перегородок, в порівнянні з аналогами з цільного скла або алюмінієвими.

Чому варто замовити розсувні пластикові перегородки у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев