Скляні душові перегородки

Скляні душові перегородки – сучасний елемент ванної кімнати. Скляні перегородки для ванної кімнати незамінні для невеликих приміщень, і зручні для людей, які економлять час. Скляні перегородки для душу досить герметичні і вода з душа не потрапить на інші поверхні.

Душові скляні перегородки можна розділити на три підвиди: двері, кабіни і просто відгороджують скла.

Перегородки скляні в душову можуть мати три варіанти відкривання – розсувні, складні і розсувні двері.

Існує великий вибір скла – прозоре, матове, в кольорі. Фурнітура та профілю так само можуть бути не тільки стандартного хромованого кольору, можливе фарбування в будь-який колір по RAL.

Ціна скляної перегородки 2×1 м в комплектації:

  • скло гартоване 8мм
  • профіль алюмінієвий
  • штанга
9 100 грн

Скляні душові перегородки SKLO.UA

Скляна душова перегородка в інтер’єрі ванної кімнати – прекрасна функціональна і естетична тенденція в дизайні та оформленні сучасних квартир. Ми виконаємо монтаж скляних контрукцій в душову під ключ за найкращою ціною в Україні.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Hafele

Haideli

ESG

Casma

Монтаж душових скляних перегородок для ванної

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку душових скляних перегородок для ванної

01

Ціни на монтаж душових скляних перегородок для ванної залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку душових скляних перегородок для ванної значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки душових скляних перегородок для ванної озвучується при розрахунку кошторису.

Характерні переваги

Надійність і довговічність

Сучасні скляні перегородки витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб скляна перегородка знову засяяла після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Плюс скляної перегородки ще і в тому, що вона не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скляних перегородок вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і, звичайно ж, що розвиваються технологій в сфері скління

Безпека

Основним елементом скляних перегородок, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо - це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Сучасне рішення

Скло - це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване - його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього - скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Чому варто замовити душові скляні перегородки у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев