Скляні душові перегородки

Скляні душові перегородки – сучасний елемент ванної кімнати. Скляні перегородки для ванної кімнати незамінні для невеликих приміщень, і зручні для людей, які економлять час. Скляні перегородки для душу досить герметичні і вода з душа не потрапить на інші поверхні.

Душові скляні перегородки можна розділити на три підвиди: двері, кабіни і просто відгороджують скла.

Перегородки скляні в душову можуть мати три варіанти відкривання – розсувні, складні і розсувні двері.

Існує великий вибір скла – прозоре, матове, в кольорі. Фурнітура та профілю так само можуть бути не тільки стандартного хромованого кольору, можливе фарбування в будь-який колір по RAL.

Ціна скляної перегородки 2×1 м в комплектації:

  • скло гартоване 8мм
  • профіль алюмінієвий
  • штанга
9 100 грн

Скляні душові перегородки SKLO.UA

Душові скляні перегородки для будь-якого дизайну

У нас можна замовити виготовлення душових скляних перегородок під будь-який дизайн, вимоги інтер’єру і стиль.

Тоноване скло
стаціонарна скляна перегородка з тонування скла
Прозоре скло
стаціонарна скляна перегородка з прозорим склом
Матове скло
стаціонарна скляна перегородка з матовим склом
З гравіюванням
стаціонарна скляна перегородка з лазерним гравіюванням

Використовуємо надійне і сучасне скло для перегородок

Загартоване скло

перегородка з загартованого скла
Загартоване скло завдяки високому рівню безпеки застосовується в самих різних областях: скління фасадів і покрівлі, атріуми, вітрини, перегородки, зенітні ліхтарі, душові кабіни, скління ліфтів і ескалаторів, огородження сходів.

Триплекс

перегородка з триплекс скла
Триплекс - це багатошарове ламіноване скло, що складається з двох і більше стекол, з'єднаних між собою за допомогою спеціальної полімерної плівки. Триплекс вважається найбезпечнішим склом, оскільки володіє характеристиками міцності, які можна покращувати за рахунок товщини.

Cмарт скло

перегородка зі смарт скла
Смарт скло (розумне скло) - це ламіноване світлопрозоре виріб з композитних матеріалів, яке з прозорого перетворюється в незворушне матове скло одним натисканням кнопки вимикача. Процес перемикання відбувається за допомогою електричного струму.

Скляна душова перегородка в інтер’єрі ванної кімнати – прекрасна функціональна і естетична тенденція в дизайні та оформленні сучасних квартир. Ми виконаємо монтаж скляних контрукцій в душову під ключ за найкращою ціною в Україні.

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Hafele

Haideli

ESG

Casma

Монтаж душових скляних перегородок для ванної

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку душових скляних перегородок для ванної

01

Ціни на монтаж душових скляних перегородок для ванної залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку душових скляних перегородок для ванної значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки душових скляних перегородок для ванної озвучується при розрахунку кошторису.

Характерні переваги

Надійність і довговічність

Сучасні скляні перегородки витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб скляна перегородка знову засяяла після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Плюс скляної перегородки ще і в тому, що вона не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скляних перегородок вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і, звичайно ж, що розвиваються технологій в сфері скління

Безпека

Основним елементом скляних перегородок, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо - це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Сучасне рішення

Скло - це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване - його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього - скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Чому варто замовити душові скляні перегородки у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев