Міжкімнатні пластикові двері

Сучасний дизайн інтер’єру впевнене дрейфує в бік високої практичності в поєднанні з красою і візуальної легкістю. В цьому плані ідеальною реалізацією тренда стануть міжкімнатні пластикові двері, які сьогодні роблять і «під дерево», і під будь-який колір стіни, шпалер, облицювання.

Монтаж міжкімнатних пластикових дверей

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку міжкімнатних пластикових дверей

01

Ціни на монтаж міжкімнатних пластикових дверей залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку міжкімнатних пластикових дверей значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки міжкімнатних пластикових дверей озвучується при розрахунку кошторису.

Переваги міжкімнатних металопластикових дверей

Головна перевага пластикових дверей – це їх надійність, солідність, довговічність. Одного разу поставивши двері з металопластику, вам залишиться лише раз в кілька років регулювати фурнітуру, і двері будуть служити вам практично вічно.

Які можна замовити міжкімнатні пластикові двері в Києві від виробника

Металопластик дозволяє реалізувати найрізноманітніші підвиди дверних конструкцій. Дизайнери активно цим користуються, і в результаті «дверний» ринок досить багатий на пропозиції.

Види міжкімнатних дверей:

  • Розпашні стандартні (одно- або двостулкові).
  • Розсувні (тип купе).
  • Складні (тип «гармошка»).

Де придбати пластикові міжкімнатні двері в Україні

Пропонуємо замовити пластикові двері міжкімнатні у нас – провідних виробників – компанії «СКЛО». Онлайн-замовлення приймаються на sklo.ua цілодобово і беруться в роботу в найближчий після подачі робочий день.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев