Система розсувні гармошка

 

Система «розсувні гармошка» – ідеальне рішення для випадків, коли потрібно передбачити можливість трансформації простору і повного відкриття приміщення, що називається, «від стінки до стінки». Системи розсувні «Гармошка» з теплого профілю монтуються при склінні веранд, терас, зимових садів. Загалом, всіх типів приміщень, яким категорично протипоказаний холодний зимовий повітря, але якими слід користуватися «на повну» влітку, коли тепло. Розсувна система «Гармошка» дозволяє повністю «прибрати» стінку, коли це потрібно, але в той же час забезпечити волого і теплозащіщенность приміщення в холодне сире період року.

«Гармошки» з холодних профільних систем використовуються для зонування часто офісних просторів, надаючи прекрасну звукоізоляцію. Розсувні системи «Гармошка» – переваги:

  • Повне відкриття приміщень на всю ширину.
  • Можливість «скласти» конструкцію повністю, зсунувши впритул стулки безпосередньо до стіни.
  • Відмінна проникність для денного світла, коли система герметично закрита.
  • Конструктивна можливість передбачити замки з обох боків дверей.
  • Прихований поріг, «втоплений» в підлогу.
  • Можливість «об’єднання» простору.

 

Під можливістю об’єднання простору мається на увазі, що при повному відкритті «гармошки» ви отримуєте «опен спейс» кімнати і лоджії, житлового приміщення і веранди, вітальні і зимового саду, і так далі. Замовляйте і користуйтеся всіма перевагами, які дає ця оригінальна конструкція.

 

 

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев