Паралельно-зсувні системи

 

Найчастіше паралельно-зсувна система збирається для тераси, веранди, лоджії, зимового саду. Якісний монтаж забезпечує прийнятну для просторів такого типу волого і теплоізоляцію, перешкоджає шуму з вулиці, при цьому конструкція проста в управлінні і догляді, легка і практична.

Розробниками запропоновано спеціальний електронний пристрій роликового системи, завдяки чому відкривання і закривання буде легким навіть через роки користування вікнами і дверима. Система слабо схильна до деформації – хіба що при необережному поводженні і застосуванні абсолютно не потрібних в даному випадку потужних фізичних зусиль.

Паралельно-зсувні системи – різновиди:

  • Металлопластиковая паралельно-зсувна система для вікна.
  • Металлопластиковая паралельно-зсувна система для дверей.

 

За десятиліття адаптації на різних об’єктах вдалося вивести оптимальні розміри таких ПВХ-виробів. Так, мінімальний розмір конструкції повинен бути не менше, ніж 1 метр на 0,5 метра, а максимальний – не більше, ніж 4 метри на 2,5 метра. При цих умовах навантаження розподіляється найкращим чином, що рятує двері від деформацій і викривлень, а ролики і напрямні – від провалів і поломок. Замовляючи такі вікна і двері у нас, ви отримуєте в своє розпорядження довговічний виріб приємного дизайну, яке прикрасить будь-яке допоміжне приміщення.

 

Розсувний балкон

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев