Паралельно-зсувні системи скління

Паралельно-зсувні системи скління – чудове рішення в разі, коли необхідно заощадити метри балкона, лоджії, веранди, тераси. Як правило, паралельно-зсувні системи застосовують для скління від стелі до підлоги в приватних будинках, готельних номерах, кімнатах сучасних багатоповерхових будівлях, зимових садів, терас і веранд.

Металопластикові розсувні віконні системи бувають: cлайдінговие, похило-зсувні, паралельно-зсувні, підйомно-розсувні, складні системи типу Гармошка

Паралельно-зсувні системи від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Паралельно-зсувні системи в Киеве SKLO.UA
Паралельно-зсувні системи в Києві SKLO.UA

Сучасні паралельно-зсувні системи для будь-яких цілей

для офісів і бізнес центрів
для ресторанів, барів та кафе
для будинку, котеджу та квартири
для магазинів і торгівельно-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для салонів краси та медичних центрів

Оформлення скла пластикових паралельно-зсувних систем скління під будь-який дизайн інтер’єру

У нас можна замовити виготовлення паралельно-зсувних систем під будь-який дизайн, вимоги інтер’єру або корпоративний стиль.

Тоноване скло
металопластикові конструкції з тонованим склом
Прозоре скло
металопластикові конструкції з прозорим склом
Матове скло
металопластикові конструкції з матовим склом
З гравіюванням
металопластикові конструкції з лазерним гравіюванням

Відео виконаних проектів SKLO

Переваги паралельно-зсувних систем скління

Надійність і довговічність

Усередині будь-якої пластикової конструкції встановлений метал, завдяки чому вона і називається в народі металопластикова і в зв'язку з цим дана конструкція вважається міцною і при відкритті, закритті дверей не виникає парусність.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб металопластикові конструкції знову засяяли після попадання забруднення знадобиться простий засіб і звичайна щітка для миття вікон.

Ціна

Доступна ціна - це головна перевага пластикових конструкцій, в порівнянні з аналогами з цільного скла або алюмінієвими.

Найчастіше паралельно-зсувна система збирається для тераси, веранди, лоджії, зимового саду. Якісний монтаж забезпечує прийнятну для просторів такого типу волого і теплоізоляцію, перешкоджає шуму з вулиці, при цьому конструкція проста в управлінні і догляді, легка і практична.

Розробниками запропоновано спеціальний електронний пристрій роликового системи, завдяки чому відкривання і закривання буде легким навіть через роки користування вікнами і дверима. Система слабо схильна до деформації – хіба що при необережному поводженні і застосуванні абсолютно не потрібних в даному випадку потужних фізичних зусиль.

За десятиліття адаптації на різних об’єктах вдалося вивести оптимальні розміри таких ПВХ-виробів. Так, мінімальний розмір конструкції повинен бути не менше, ніж 1 метр на 0,5 метра, а максимальний – не більше, ніж 4 метри на 2,5 метра. При цих умовах навантаження розподіляється найкращим чином, що рятує двері від деформацій і викривлень, а ролики і напрямні – від провалів і поломок. Замовляючи такі вікна і двері у нас, ви отримуєте в своє розпорядження довговічний виріб приємного дизайну, яке прикрасить будь-яке допоміжне приміщення.

Виробництво паралельно-зсувних систем скління

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних профільних систем, систем скління і фурнітури, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Rehau

Maco

Glasstrosch

Penosil

Монтаж паралельно-зсувних систем скління

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку паралельно-зсувних систем скління

01

Ціни на монтаж паралельно-зсувних систем скління залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку паралельно-зсувних систем скління значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки паралельно-зсувних систем скління озвучується при розрахунку кошторису.

паралельно-зсувних систем скління без проблем

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев