Похило-зрушення система

 

Похило-зрушення система – перевірений спосіб скління опалювального приміщення з метою енергозаощадження та Теплосохранності. Саме цей метод скління дає найкращу енергоефективність за рахунок більш високого показника герметичності. Так, що забезпечується рівень герметичності вище, ніж у поворотно-відкидних конструкцій, і при цьому у виробів із пластику вартість нижче, ніж у аналогів з алюмінію.

Похило-зсувні системи – різновиди:

  • Металлопластиковая похило-зрушення система на вікна.
  • Металлопластиковая похило-зрушення система на двері.

 

При монтажі дверний системи такого типу слід брати до уваги таку особливість, як обов’язкова наявність порога висотою до 7 сантиметрів. Конструктивні вимоги такі, що монорельс і спрямовуючу для дверей не можна «втопити» в підлогу – інакше постраждає енергоефективність і легкість ходу. Поріг виглядає цілком естетично – про це виробники подбали ще на етапі проектування конструкції, і реалізували її в сучасних якісних матеріалах.

Крім того, максимальна висота подібної конструкції в цілому не повинна перевищувати двох метрів 40 сантиметрів. Що, втім, досить навіть для приміщень з дуже високими стелями, так як простір під стелею можна оформити декоративними панелями-вітражами, які також можна замовити в нашій компанії. Якщо сумніваєтеся, в яких пропорціях краще поділити простір – надсилайте фото будинку або офісу до нас через форму на сайті, і ми обов’язково порадимо відповідний дизайн.

 

 

 

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев