Похило-зсувні системи скління

Похило-зсувні системи скління – чудове рішення в разі, коли необхідно заощадити метри балкона, лоджії, веранди, тераси. Як правило, похило-зсувні системи застосовуються для скління від стелі до підлоги в приватних будинках, готельних номерах, кімнатах сучасних багатоповерхових будівлях, зимових садів, терас і веранд.

Металопластикові розсувні віконні системи бувають: cлайдінговие, похило-зсувні, паралельно-зсувні, підйомно-розсувні, складні системи типу Гармошка

Похило-зсувні системи скління від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Похило-зсувні системи скління в Киеве SKLO.UA
Похило-зсувні системи скління в Києві SKLO.UA

Сучасні похило-зсувні системи скління для будь-яких цілей

для офісів і бізнес центрів
для ресторанів, барів та кафе
для будинку, котеджу та квартири
для магазинів і торгівельно-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для салонів краси та медичних центрів

Оформлення скла похило-зсувних систем скління під будь-який дизайн інтер’єру

У нас можна замовити виготовлення похило-зсувних систем скління під будь-який дизайн, вимоги інтер’єру або корпоративний стиль.

Тоноване скло
металопластикові конструкції з тонованим склом
Прозоре скло
металопластикові конструкції з прозорим склом
Матове скло
металопластикові конструкції з матовим склом
З гравіюванням
металопластикові конструкції з лазерним гравіюванням

Відео виконаних проектів SKLO

Похило-зсувна система – перевірений спосіб скління опалювального приміщення з метою енергозаощадження та Теплосохранності. Саме цей метод скління дає найкращу енергоефективність за рахунок більш високого показника герметичності. Так, що забезпечується рівень герметичності вище, ніж у поворотно-відкидних конструкцій, і при цьому у виробів із пластику вартість нижче, ніж у аналогів з алюмінію.

При монтажі дверний системи такого типу слід брати до уваги таку особливість, як обов’язкова наявність порога висотою до 7 сантиметрів. Конструктивні вимоги такі, що монорельс і спрямовуючу для дверей не можна «втопити» в підлогу – інакше постраждає енергоефективність і легкість ходу. Поріг виглядає цілком естетично – про це виробники подбали ще на етапі проектування конструкції, і реалізували її в сучасних якісних матеріалах.

Крім того, максимальна висота подібної конструкції в цілому не повинна перевищувати двох метрів 40 сантиметрів. Що, втім, досить навіть для приміщень з дуже високими стелями, так як простір під стелею можна оформити декоративними панелями-вітражами, які також можна замовити в нашій компанії. Якщо сумніваєтеся, в яких пропорціях краще поділити простір – надсилайте фото будинку або офісу до нас через форму на сайті, і ми обов’язково порадимо відповідний дизайн.

Переваги похило-зсувних систем скління

Надійність і довговічність

Усередині будь-якої пластикової конструкції встановлений метал, завдяки чому вона і називається в народі металопластикова і в зв'язку з цим дана конструкція вважається міцною і при відкритті, закритті дверей не виникає парусність.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб металопластикові конструкції знову засяяли після попадання забруднення знадобиться простий засіб і звичайна щітка для миття вікон.

Ціна

Доступна ціна - це головна перевага пластикових конструкцій, в порівнянні з аналогами з цільного скла або алюмінієвими.

Виробництво похило-зсувних систем скління

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних профільних систем, систем скління і фурнітури, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Rehau

Maco

Glasstrosch

Penosil

Монтаж похило-зсувних систем скління

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку похило-зсувних систем скління

01

Ціни на монтаж похило-зсувних систем скління залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку похило-зсувних систем скління значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки похило-зсувних систем скління озвучується при розрахунку кошторису.

Похило-зсувні системи скління без проблем

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
****
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев