Міжкімнатні скляні двері

Для випадків, коли потрібно обмежити доступ куди-небудь, але немає необхідності приховувати те, що відбувається, ідеально підходять міжкімнатні скляні двері. Їх повсюдно використовують як в житловому просторі, так і в офісних, громадських, торгових приміщеннях.

Монтаж міжкімнатних скляних дверей

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку міжкімнатних скляних дверей

01

Ціни на монтаж міжкімнатних скляних дверей залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку міжкімнатних скляних дверей значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки міжкімнатних скляних дверей озвучується при розрахунку кошторису.

Переваги міжкімнатних скляних дверей

Головна перевага скляних дверей, як сказано вище, це їх прозорість. Вони не обмежують огляд, не заважають проходженню світла і в той же час забезпечують звукоізоляцію, якщо в цьому є необхідність, і обмежують вільний доступ.

Які можна замовити міжкімнатні скляні двері від виробника

У склі можна виконати практично будь-яку дверну конструкцію. Отже, розглянемо, що ж пропонує сьогодні ринок.

Види міжкімнатних дверей зі скла:

  • Розпашні стандартні (одно-, двостулкові).
  • Розсувні (зсуваються в бік).
  • Відкатні (відкочуються по напрямних).
  • Маятниковий (з відкриванням в обидва боки).
  • Радіусні (напівкруглі розсувні).

Де придбати скляні міжкімнатні двері в Україні

Пропонуємо взяти скляні двері міжкімнатні у нас – провідних виробників – компанії «СКЛО». Онлайн-заявки приймаються на sklo.ua цілодобово і беруться в роботу в найближчий після подачі робочий день.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев