Офісні скляні двері

Для офісів, де потрібно обмежити доступ до будь-яке приміщення, але немає необхідності приховувати те, що відбувається за зачиненими дверима, ідеально підійдуть офісні скляні двері. Їх повсюдно використовують в офісних, громадських, торгових і навіть житлових приміщеннях.

Монтаж офісних скляних дверей

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку офісних скляних дверей

01

Ціни на монтаж офісних скляних дверей залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку офісних скляних дверей значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки офісних скляних дверей озвучується при розрахунку кошторису.

Переваги скляних дверей для офісу

Головне перевага дверей зі скла в офісі, як зазначено вище, це їх прозорість для огляду і освітлення. Вони не заважають побачити те, що відбувається, не перешкоджають проходженню світла і при цьому забезпечують мінімальну звукоізоляцію.

Які можна замовити офісні скляні двері в Києві від виробника

Сьогоднішні виробничі можливості дозволяють виконати в склі будь-яку дверну конструкцію. Отже, що ж пропонує ринок.

Види офісних дверей зі скла:

  • Стандартні розсувні (одно-, двостулкові).
  • Розсувні (зі зрушенням в бік).
  • Відкатні (з «відкриванням» по напрямних).
  • Митників (з відкриванням в дві сторони).
  • Радіусні (напівкруглі розсувного типу).

Для офісних будівель, як правило, вибираються прості в зверненні конструкції. Але зауважимо, що в нашій компанії можливе замовлення будь-яких найскладніших конструкцій.

Де придбати скляні офісні двері в Україні

Пропонуємо замовити скляні двері для офісу міжкімнатні в нашій компанії «СКЛО», що має багатющий досвід виготовлення всіх типів дверей. Онлайнові заявки приймаються на sklo.ua цілодобово і беруться в роботу на наступний після подачі робочий день.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев