Скляні перила

Скляні перила для сходів і балконів – це красиво ефектно, стильно і, з урахуванням якості сучасних інноваційних матеріалів, абсолютно безпечно. Скляні перила виконуються зі спеціального триплексоване скла, який легко витримує вагу декількох чоловік, які бажають взяти за основу перила, перебуваючи на сходах або в лоджії.
Таке скло не розлітається на колючі осколки навіть при потужному ударі. Зазвичай справа обмежується тріщиною, і залишається лише замінити тріснутий модуль огорожі. Крім того, скляні огорожі можна додатково прикрасити нетривіальною фурнітурою, щоб вони краще поєднувалися з інтер’єром офісу або дачі.

Скляні огорожі для сходів – варіанти додаткових прикрас:

  • Скло з візерунком на поверхні або всередині скляно-полімерного шару.
  • Кольорове, матове, сатинова, глянсове, «рельєфне» скло.
  • Піскоструминна обробка, матування поверхні.
  • Нанесення спеціальної фарби.

Сходові поручні з скла знаходять все більшу популярність і все частіше використовуються в якості огорожі, як для скляних сходів, так і для звичайних. Особливо часто такий варіант можна зустріти в місцях, де спочатку підвищені вимоги до краси і стилю: приміщення арт-галерей, художніх салонів, салонів краси, оранжерей. Таким способом прикрашають приватні будинки і двоповерхові пентхауси – в принципі, будь-який інтер’єр, поєднаний зі скляно-полімерними матеріалами.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев