Скляні та пластикові перегородки в квартирі

Компанія «Світлопрозорі конструкції в архітектурі SKLO» монтує високоякісні пластикові перегородки в квартирі. Такі перегородки виконуються з різним «наповнювачем»: ПВХ-профілем, склом, склопакетами. Найбільш органічно виглядають пластикові та скляні перегородки в квартирі, оформленої в стилі хай-тек або лофт.

Пластмасова або скляна перегородка в квартирі: переваги

Найголовніша перевага подібного інтер’єрного рішення – це невисока вартість. За невеликі гроші можна швидко і ефективно розмежувати простір, сформувати будь-яку кількість кімнат в квартирі з вільним плануванням.

Скляні перегородки для квартири – види:

  • Стаціонарні – для формування кордонів кімнат, зон відпочинку, відділення гардеробної від коридору і так далі.
  • Розсувні – розмежування просторів і організація проходу з економією корисної площі.
  • Перегородки-трансформери – легкос’ёмние конструкції, що дозволяють трансформувати площа і кількість кімнат.
  • Мобільні – переносні перегородки, що дозволяють організувати тимчасове простір для відпочинку, бесіди, прийому гостей.

За бажанням для перегородок можна задіяти як ПВХ-профілі, що забезпечують високу звукоізоляцію, так і скло підвищеної міцності, якщо в підвищеної звукоізоляції немає особливої необхідності. Скло може звичайне прозоре, тоноване, фактурне або ж виду «триплекс» з посиленими міцності параметрами. Варіант «триплекс» найбільш бажаний, якщо вдома є діти або домашні тварини.

Де замовити перегородки зі скла і пластика

Перегородки з будь-якого матеріалу можна замовити на www.sklo.ua. Вам допоможе вибрати красиві скляні перегородки в квартирі фото галерея на сайті з зображенням зразків матеріалу і вже виконаних готових замовлень. Вартість розраховується індивідуально, так як на неї впливають багато факторів: площа перегородки, різновид «наповнювача» профілю, тип скла, використовувана фурнітура і так далі.

Попередньо можна «Замовити прорахунок» кнопкою на сайті, щоб заздалегідь спланувати приблизний бюджет заходу зі скління та розмежування приміщення. Якщо не цілком орієнтуєтеся, які дані потрібні для попереднього прорахунку, то можна «Замовити дзвінок» – вам зателефонують і розкажуть про всі нюанси цього виду робіт.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев