Заміна скління

Як правило, заміна засклення проводиться одночасно з ремонтними роботами. Найчастіше змінюють так зване «холодне» скління на більш практичне «тепле». Хоча бувають і форс-мажорні обставини – наприклад, необхідність термінової заміни розбитого скління на нове. У будь-якому випадку, ви завжди можете звернутися по консультацію і точно знати, що нове скління буде на порядок кращий, ніж старий.

Заміна скління і установка пластикових дверей

Якщо ви всерйоз плануєте «утеплятися», то міняти варто не тільки тип скління, але також двері, що ведуть в склити приміщення. Наприклад, при установці нового «теплого» скління на балконі бачиться доцільним монтаж пластикових дверей, що володіють помітно вищими теплоізоляційними показниками, ніж звичайні дерев’яні двері. Аналогічно варто діяти, якщо ви вирішили утеплити веранду дачі і перетворити її у всесезонное місце відпочинку.

Можлива установка пластикових дверей з «наповнювачем» -склопакети або суцільний сендвіч-панеллю. Вибір залежить від того, чи хочете ви скління «в підлогу» або досить стандартного варіанту з прозорою верхньою частиною і непрозорою нижньої. Більш докладно щодо можливих варіантів заміни дверей і скління проконсультує наш менеджер.

Варіанти заміни скління

  • Заміна «холодного» на «тепле».
  • Заміна тріснутих стекол на нові.
  • Заміна звичайного скління на декоративне.
  • Заміна скління зі збереженням дизайну фасаду.
  • Заміна зі зміною дизайну фасаду.

Зміни дизайну фасаду необхідно, якщо ви задумали одночасно з новим склінням розширити життєвий простір. Наприклад, при склінні лоджії «винести» вікно за парапет лоджії або ж зробити не просто вікно, а скління «від стінки до стінки» або панорамний варіант. Доцільність кожного з варіантів слід оцінювати стосовно архітектурним особливостям конкретного будови.

Заміна дверей та скління: ціна

З огляду на те, що існує безліч варіантів заміни скління навіть при збереженні площі склити поверхні, вивести якусь єдину вартість не представляється можливим. Зате можливо попередньо підрахувати, в яку приблизно суму вам обійдеться такий ремонт. Ви можете «Замовити прорахунок» або ж «Замовити дзвінок», щоб особисто уточнити параметри, які використовуються для розрахунків.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев