Алюмінієві вікна

Вікна – це, свого роду, візитка житла, тому що саме їх видно зовні з вулиці. І, якщо у вашої квартири будуть алюмінієві вікна, то це буде сама класна візитка – витончена, сучасна, інформативна.

Переваги алюмінієвих вікон

Головна перевага алюмінієвих вікон – їх мала вага і, як наслідок, знижена навантаження на несучі конструкції. Крім цього, алюміній – дуже архітектурно піддатливий матеріал, що дозволяє реалізувати найрізноманітніші, в тому числі нестандартні форми.

Які можна замовити алюмінієві вікна в Києві від виробника

Сьогодні існує кілька різновидів вікон з алюмінію. Для кожної з них розроблена своя сфера застосування.

Різновиди алюмінієвих вікон:

  • «Холодні» вікна – з цільного алюмінієвого профілю.
  • «Теплі» вікна – з «терморазривом» і вставкою з пластика.
  • «алюмодерев’яні» вікна – деревина зсередини, метал зовні.

«Холодні» конструкції задіюються при будівництві в теплому кліматі, засклення веранд та інших допоміжних приміщень, а також для зведення торгових і громадських будівель, де відвідувачі, в основному, знаходяться у верхньому одязі. «Теплі» і «алюмодерев’яні» вікна придатні для скління житлових приміщень, так як їх теплопровідність повністю конкурентоспроможна з металопластиковими вікнами.

Де придбати вікна з алюмінієвим профілем в Україні

Пропонуємо замовити вікна алюмінієві в нашій компанії «Скло». Є можливість зробити замовлення онлайн на сайті фірми www.sklo.ua в будь-який час доби. Отримані заявки беруться в роботу в найближчий робочий день.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев