Скляні перегородки

Скляна перегородка – це сучасна, універсальна і багатофункціональна конструкція, яка істотно змінює планування приміщення, одночасно зберігаючи природне освітлення і підкреслюючи існуючий дизайн кімнати.

Скляні перегородки активно використовуються в приватних будинках і квартирах, офісах і торгових центрах. Це чудова сучасна альтернатива металевим, пластиковим аналогам для зонування офісного або житлового простору. Профіль може бути забарвлений в будь-який колір.

Виготовлення від 54 у.е. за кв.м

Монтаж від 23 у.е. за кв.м

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Hafele

Haideli

ESG

Casma

Монтаж скляних перегородок

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку скляних перегородок

01

Ціни на монтаж скляних перегородок залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку скляних перегородок значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки скляних перегородок озвучується при розрахунку кошторису.

Види перегородок зі скла

Стаціонарні

стаціонарна скляна перегородка

Стаціонарні скляні перегородки не виконують несучої функції і не дають великого навантаження на будівлю – вони є, по суті, самонесучими конструкціями. Встановити стаціонарну перегородку можна в будь-якій точці приміщення, так як важить така конструкція, як правило, небагато. Стаціонарна перегородка міцна, стійка до механічних впливів, відповідає режиму експлуатації приміщення, вписується в будь-який інтер’єр.

Дізнатися більше

Розсувні

розсувна скляна перегородка

Скляні розсувні перегородки мають широку сферу застосування. Вони задіюються як елемент інтер’єру, починаючи від душової, закінчуючи перегородкою в офісі, квартирі і склінням терас і веранд.

Розсувні скляні перегородки також часто використовуються для поділу простору «опен спейс». Вони також можуть захистити якусь частину допоміжного приміщення або басейну в приватному будинку.

Дізнатися більше

Складні

складна скляна перегородка

Скляні складні перегородки – це один з найоптимальніших інструментів для розділення приміщення. Складні скляні перегородки відмінний варіант створення «трансформованого» простору. Вони відкриваються і закриваються у міру необхідності, при цьому, у відкритому положенні, займають мало місця, максимально відкриваючи отвір. Такі конструкції підійдуть для створення окремих приміщень в офісі або в приватному будинку.

Дізнатися більше

Види скла для перегородок

Загартоване скло

перегородка з загартованого скла

Завдяки унікальним властивостям і досить високому рівню безпеки (в порівнянні зі звичайним склом), загартоване скло все частіше знаходить своє застосування в самих різних областях: скління фасадів і покрівлі, атріуми, вітрини, перегородки, зенітні ліхтарі, душові кабіни, скління ліфтів і ескалаторів, огорожу сходів

Триплекс

перегородка з триплекс скла

Триплекс – це багатошарове ламіноване скло, що складається з двох і більше стекол, з’єднаних між собою за допомогою спеціальної полімерної плівки. Триплекс вважається найбезпечнішим склом, оскільки володіє прекрасними характеристиками міцності, які можна покращувати за рахунок товщини.

Смарт скло

перегородка зі смарт скла

Розумне скло – це ламіноване світлопрозоре виріб. Або простіше кажучи – це таке скло, яке з прозорого перетворюється в незворушне матове скло одним натисканням кнопки вимикача. Процес перемикання відбувається за допомогою електричного струму.

Дизайнерське оформлення скла

Прозоре

Забезпечує безперешкодне надходження світла в приміщення. Стандартний вибір практично для всіх видів скління. Звичайне прозоре скло має ледве помітний зеленуватий відтінок.

У нашій компанії також можна замовити світлопрозорі конструкції зі надпрозоре склом «Діамант». Це скло без будь-яких відтінків і створює видимість повністю відкритого прорізу.

скляна перегородка з прозорим склом
скляна перегородка з матовим склом

Матове / непрозоре

Матове скло – це відмінне рішення, а також додаткових елементів декору.

Матове скло – відмінний інструмент регулювання прозорості і сучасне рішення як для зовнішнього оформлення будівель, так і для внутрішнього оформлення інтер’єру приміщення. Властивість матового скла м’яко і красиво розсіює проходить крізь нього світло, а також елегантно приховує від сторонніх очей, то, що відбувається за стінами установи, офісу, квартири, душових, роздягальнях і інших приміщеннях.

Тоноване

Тоноване скло – це надійний захист від яскравих сонячних променів. Його відмінність то матового – можливість вибору різних його відтінків. Тонованим воно стає після того, як на поверхню наклеюють полімерну плівку. Споживачам доступна багата кольорова палітра.

Сфера застосування тонованого скла не особливо відрізняється від сфери застосування звичайного або матового.

скляна перегородка з тонованим склом
скляна перегородка з малюнком або лазерним гравіюванням

З малюнком або лазерним гравіюванням

Лазерне гравірування скла застосовується для нанесення зображення на готовий склопакет.

З її допомогою можна прикрасити скло малюнками, орнаментами, написами, логотипами. Сучасні дизайнери активно використовують нову технологію для створення стильних і творчих проектів інтер’єрів.

Також така прикраса буде вигідно виглядати на перегородках або інших скляних конструкціях в офісі з логотипом компанії.

Стилі скляних перегородок в дизайні інтер’єру

Суцільноскляні

суцільноскляна перегородка

Панорамні перегородки дозволяють раціонально використовувати простір приміщень, незалежно квартира це, офіс, бізнес-центр або альтанка заміського будинку. Суцільноскляні перегородки створюють привабливий, сучасний і естетичний вигляд будь-якому приміщенню. Застосування скляних перегородок в офісі або вдома допомагає досягти ефекту «прозорості», коли візуально невелике приміщення виглядає набагато об’ємніше.

Моліровані

гнута скляна перегородка

Молірованних (Гнутое) скло надає готовим конструкцій витонченості та унікальності. Дуже затребуваними стали вигнуті скляні перегородки, гнуті скла фасадів, перила, двері і багато іншого.

Дуже широко застосовується моліроване скло у виготовленні офісних перегородок, різних вітрин, при оформленні офісних і домашніх інтер’єрів, при будівництві альтанок, оранжерей і звичайно ж зимових садів.

Каркасні

Cкляна перегородка з алюмінієвим профілем

Алюмінієві перегородки – практичний варіант зонування приміщення. Такі конструкції відрізняються від пластикових аналогів своєю високою міцністю, довговічністю, стійкістю до перепадів температур і вологи, а також здатністю перекривати отвори великих розмірів. Перегородки легкі в експлуатації, мають хорошу звукоізоляцію до 40дБ. Алюмінієві перегородки в Києві затребувані як в офісних, так і в житлових приміщеннях.

Характерні переваги

Надійність і довговічність

Сучасні скляні перегородки витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб скляна перегородка знову засяяла після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Плюс скляної перегородки ще і в тому, що вона не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скляних перегородок вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і, звичайно ж, що розвиваються технологій в сфері скління

Безпека

Основним елементом скляних перегородок, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо – це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Сучасне рішення

Скло – це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване – його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього – скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Сфера застосування

офісна скляна перегородка

Офісні перегородки

Перегородки зі скла – найбільше досягнення і актуальний тренд сучасної офісної архітектури, який дозволяє задіяти витончені офісні скляні перегородки, щоб «зонувати» простір і розділяти приміщення різного призначення.

Перегородки для магазинів і банків

Скло – ідеальний варіант для магазинів і банків, оскільки скляні перегородки виконують кілька важливих функцій: розділяють приміщення, візуально збільшують простір, знижують шум, повністю пропускають освітлення в будь-яку частину приміщення.

скляна перегородка для банків і магазинів
міжкімнатні скляна перегородка

Міжкімнатні перегородки для дому та квартири

Вільне планування – актуальне архітектурний тренд, що дозволяє втілити багато дизайнерські ідеї. І допоможуть у цьому міжкімнатні скляні перегородки і двері в квартирі, за допомогою яких можна красиво і комфортно «зонувати» простір.

Душові перегородки у ванну

Скляні душові перегородки – сучасний елемент ванної кімнати. Скляні перегородки для ванної кімнати незамінні для невеликих приміщень, і зручні для людей, які економлять час.

До того ж скляні перегородки для душа досить герметичні і вода з душа не потрапить на інші поверхні.

душова скляна перегородка

Конструкція і технічні характеристики скляних розсувних перегородок

 • максимальна висота – 3200 мм
 • максимальна ширина – 6000 мм
 • доводчик скляного полотна
 • нижня рейка
 • верхня рейка – посилена 120 кг/м.п.
 • безшумні каретки на підшипниках

Призначення скляних перегородок в інтер’єрі

 • з’єднувати і розділяти приміщення;
 • зонувати простір;
 • посилювати звукоізоляцію і природне освітлення;
 • візуально збільшувати простір;
 • раціонально використовувати площу.

Відео виконаних проектів SKLO

Ціни на скляні перегородки

Кінцева вартість визначається менеджером на підставі технічного завдання або розрахунків нашого замірника.
Назва продукціїЦіна, грн
Стаціонарні скляні перегородки
Розміри 2,5 x 1м Скло гартоване 10мм, профіль алюмінієвий швелер з ущільнювальними гумками
10570
Розсувні скляні перегородки
Розміри 2,5 x 1м Скло гартоване 10мм, профіль алюмінієвий швелер з ущільнювальними гумками, розсувна верхньоподвісна система
19950
Складні скляні перегородки
Розміри 3м x 2,5 м складна система на 3 стулки, Скло гартоване 10мм
38 970
Душові скляні перегородки
Розміри 2м x 1м + штанга Скло гартоване 8мм, профіль алюмінієвий
9100
Офісні скляні перегородки
Розміри 3м x 3м Скло гартоване 5мм подвійний вітраж, офісна стійко-ригеля
29700
Міжкімнатні скляні перегородки
Розміри 2,5 x 1м Скло гартоване 10мм, профіль алюмінієвий швелер з ущільнювальними гумками
10570
Стаціонарні пластикові перегородки
Розмір: 2 x 2,2 метра; Двері що відкриваються; Скло: 1 камерний склопакет; Профіль: Intrline; Фурнітура: Vorne; Монтаж;
від 6280
Розсувні пластикові перегородки
Розмір: 2 x 2,2 метра; Скло: 1 камерний склопакет; Пластикова система: SWS; двері
від 15240
Офісні пластикові перегородки
Розмір: 2 x 2,2 метра; Двері що відкриваються; Скло: 1 камерний склопакет; Профіль: Intrline; Фурнітура: Vorne; Монтаж;
від 6280
Скляні двері
маятникова двері з доводчиком 900 x 2100, гартоване скло 10мм, ручка пряма
від 11000
Скляні огорожі і поручні
1м.п. скло триплекс 5.5.1 на точкових кріпленнях
від 4000
Скляні козирки
1 м.кв. скло триплекс на вантових кріпленнях; доставка; монтаж
21000
Алюмінієві вікна
2300 x 2000 Теплий алюміній KMD-70 / фурнітура Siegenia поворотно відкидна / склопакет 44І
21140 / при фарбуванні 24300
Алюмінієві вікна
2000 x 2300 одна стулка откривная холодний алюм. 40с / скло 6мм. / Фурнітура siegenia
12600 / при фарбуванні 15540
Алюмінієві двері
Вхідна група 850 x 2050 холодний алюміній 40с колір білий / склопакет 20мм. / Ручка натискна / замок D35 Stublina / ролик, ключ + ключ / петля Fapim Venice Baby -3шт. / Т-стулка откріваніе назовні / знизу двері щітка.
від 9900 / при фарбуванні 13400
Алюмінієві двері
Вх. група 1000 x 2300 теплий алюм KMD 70 кол. білий / склопакет 44и / Т стулка відкривання назовні 4 петлі з вулиці / замок ролик ключ + ключ / ручка штанга 1500мм. нержавейка / поріг теплий.
від 17900 / при фарбуванні RAL 20400
Алюмінієві розсувні системи
1600 x 1200/2 стулки від'їжджають в сторони / серія старий 2000 / скло 6мм. / Ручка засувка одностороння / профіль білий
від 8500
Алюмінієві розсувні системи
1600 x 3600 на 4 розсувні стулки / серія старий 2000 / скло 6мм. / Білий профіль
від 15100
Алюмінієві розсувні системи
2750 x 3970 на 5 секцій / скло 32мм. сатин / система Smartia M-19800 у фарбуванні
125000
Пластикові вікна
вікно / 1300-1400 / 1 ворота. / Е70 / Масо / с / п40і (склопакет 40мм з енергозбереженням)
від 2900
Пластикові вікна
вікно / 2100-1400 / 2 ств. / Е70 / Масо / склопакет 40мм з енергозбереженням / нар. Лам. Антрацит
від 7100
Пластикові вікна
вікно / 2100-2100 / Е70 / глухе з фрамугою / маса антрацит / шпросси 8мм золото
від 9500
Пластикові вікна
вікно / 2000/1800 / трапеція / 1 СТВР. 2 глухих / шпроси 8 мм / Е70 / масо / білі
від 7300
Пластикові двері
Б / блок / двері 800/2100 / вікно 1300-1400 зі стулкою однією / Е70 / масо / 32І (склопакет з енергозбереженням)
від 6600
Пластикові двері
Вхідна Група / Е70 / білий / 800-2100 / 24мм поріг / 3 петлі / ств. Т118 відкривається назовні петлі з вулиці
від 10700
Пластикові двері
Вхідна Група / Е70 / маса / Т118 / штульп. (Без перемички по середині) 1400/2100 +400 фрамуга зверху / 32и склопакет 32с енергозбереженням
від 24600
Пластикові розсувні системи
розсувні. ПСК200З / 1800-2100 / 2-х строн. ручка, закривається на ключ, Е70, з / п 40І / маса антрацит (ламінація)
від 23600
Пластикові розсувні системи
розсувні ПСК160 / 1600-2100 / 1стр. Ручка / Е70 / склопакет з / п 32мм. з енергозбереженням / ламінація нар. Антрацит
від 13600
Пластикові розсувні системи
розсувні. ПСК160-3000 x 2100-штульп / Е70 / 32и / білий
від 23800
Пластикові розсувні системи
розсувні. ПСК200З / 4000 x 2100 штульп / Е70 / 32І / білий
від 41200
Скління терас
3000 x 2500, скло 10мм гартоване, профіль анодіруются., Фіксатор + замок, поріг 7,5 мм.
SLIDING від 3200
Скління терас
3000 x 2500 склопакет 4-12-4, колір антрацит, поріг 42мм., ручка фіксатор.
SLIDING Max від 48800
Скління терас
3000 x 2500 висота порога 23мм., колір профілю антрацит, скло 10мм., складається книжкою
Tiara Max Flat від 45000
Скління веранд
алюміній стар 2000/2200 x 3600 / скло 6мм / ручка засувка / профіль білий
стар2000 від 18800
Засклення балконів
стулки складаються книжкою з однієї або 2х сторін, склопакет 4-20-4 / 2700 x 4000мм.
Tiara Twin від 70200
Алюмінієві перегородки
розмір: 3,55 * 2,9 профіль Alumin Techno ALT 110, 2 скла 5мм., замок, петлі, ручка натискна, 3 стулки, 1 двері з фрамугою., колір білий.
32000
Стаціонарні алюмінієві перегородки
розмір: 5,4 * 2,82м / профіль Наяда стандарт / фарбування 9006 / скло 5мм. кал * 2шт ../ робота + доставка
68400
Розсувні алюмінієві перегородки
розмір: 2,3 * 2,8 профіль 38С холодна розсувні система, 3 стулки / 3 развіжн / стеклоп. 24мм., / Колір під фарбування / ручка 2-х стороння з ключем
від 29170
LOFT алюмінієві перегородки
3,1 * 2,6 скло 10мм, двері в інтер'єрної коробці, магнітний нажімной гарнітур, молдинги квадратні 10 * 10, глухе скло в клемних профілі, колір металу чорний
36950
Офісні алюмінієві перегородки
розмір: 3,0 * 2,9 профіль Alumin Techno ALT 110, 2 скла 5мм., замок, петлі, ручка натискна, 2 стулки, 1 двері з фрамугою., колір білий.
28000
Міжкімнатні алюмінієві перегородки
1,79 * 2,6: скло 8 мм.флоат, анодований метал, 3 створкі розсувні в різні строни, 2 ручки з боків, рух по рейці. стулки фіксуються.
23500

Увага! Діє гнучка система знижок! Вартість скляних перегородок може виявитися нижче зазначених в прайсі! За отриманням детальної інформації звертайтесь до наших менеджерів!

Чому варто замовити скляні перегородки у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев