Скляні перегородки

Скляна перегородка – це сучасна, універсальна і багатофункціональна конструкція, яка істотно змінює планування приміщення, одночасно зберігаючи природне освітлення і підкреслюючи існуючий дизайн кімнати.

Скляні перегородки активно використовуються в приватних будинках і квартирах, офісах і торгових центрах. Це чудова сучасна альтернатива металевим, пластиковим аналогам для зонування офісного або житлового простору. Профіль може бути забарвлений в будь-який колір.

Виготовлення від 54 у.е. за кв.м

Монтаж від 23 у.е. за кв.м

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Hafele

Haideli

ESG

Casma

Види перегородок зі скла

Стаціонарні

стаціонарна скляна перегородка

Стаціонарні скляні перегородки не виконують несучої функції і не дають великого навантаження на будівлю – вони є, по суті, самонесучими конструкціями. Встановити стаціонарну перегородку можна в будь-якій точці приміщення, так як важить така конструкція, як правило, небагато. Стаціонарна перегородка міцна, стійка до механічних впливів, відповідає режиму експлуатації приміщення, вписується в будь-який інтер’єр.

Дізнатися більше

Розсувні

розсувна скляна перегородка

Скляні розсувні перегородки мають широку сферу застосування. Вони задіюються як елемент інтер’єру, починаючи від душової, закінчуючи перегородкою в офісі, квартирі і склінням терас і веранд.

Розсувні скляні перегородки також часто використовуються для поділу простору «опен спейс». Вони також можуть захистити якусь частину допоміжного приміщення або басейну в приватному будинку.

Дізнатися більше

Складні

складна скляна перегородка

Скляні складні перегородки – це один з найоптимальніших інструментів для розділення приміщення. Складні скляні перегородки відмінний варіант створення «трансформованого» простору. Вони відкриваються і закриваються у міру необхідності, при цьому, у відкритому положенні, займають мало місця, максимально відкриваючи отвір. Такі конструкції підійдуть для створення окремих приміщень в офісі або в приватному будинку.

Дізнатися більше

Види скла для перегородок

Загартоване скло

перегородка з загартованого скла

Завдяки унікальним властивостям і досить високому рівню безпеки (в порівнянні зі звичайним склом), загартоване скло все частіше знаходить своє застосування в самих різних областях: скління фасадів і покрівлі, атріуми, вітрини, перегородки, зенітні ліхтарі, душові кабіни, скління ліфтів і ескалаторів, огорожу сходів

Триплекс

перегородка з триплекс скла

Триплекс – це багатошарове ламіноване скло, що складається з двох і більше стекол, з’єднаних між собою за допомогою спеціальної полімерної плівки. Триплекс вважається найбезпечнішим склом, оскільки володіє прекрасними характеристиками міцності, які можна покращувати за рахунок товщини.

Смарт скло

перегородка зі смарт скла

Розумне скло – це ламіноване світлопрозоре виріб. Або простіше кажучи – це таке скло, яке з прозорого перетворюється в незворушне матове скло одним натисканням кнопки вимикача. Процес перемикання відбувається за допомогою електричного струму.

Дизайнерське оформлення скла

Прозоре

Забезпечує безперешкодне надходження світла в приміщення. Стандартний вибір практично для всіх видів скління. Звичайне прозоре скло має ледве помітний зеленуватий відтінок.

У нашій компанії також можна замовити світлопрозорі конструкції зі надпрозоре склом «Діамант». Це скло без будь-яких відтінків і створює видимість повністю відкритого прорізу.

скляна перегородка з прозорим склом

скляна перегородка з матовим склом

Матове / непрозоре

Матове скло – це відмінне рішення, а також додаткових елементів декору.

Матове скло – відмінний інструмент регулювання прозорості і сучасне рішення як для зовнішнього оформлення будівель, так і для внутрішнього оформлення інтер’єру приміщення. Властивість матового скла м’яко і красиво розсіює проходить крізь нього світло, а також елегантно приховує від сторонніх очей, то, що відбувається за стінами установи, офісу, квартири, душових, роздягальнях і інших приміщеннях.

Тоноване

Тоноване скло – це надійний захист від яскравих сонячних променів. Його відмінність то матового – можливість вибору різних його відтінків. Тонованим воно стає після того, як на поверхню наклеюють полімерну плівку. Споживачам доступна багата кольорова палітра.

Сфера застосування тонованого скла не особливо відрізняється від сфери застосування звичайного або матового.

скляна перегородка з тонованим склом

скляна перегородка з малюнком або лазерним гравіюванням

З малюнком або лазерним гравіюванням

Лазерне гравірування скла застосовується для нанесення зображення на готовий склопакет.

З її допомогою можна прикрасити скло малюнками, орнаментами, написами, логотипами. Сучасні дизайнери активно використовують нову технологію для створення стильних і творчих проектів інтер’єрів.

Також така прикраса буде вигідно виглядати на перегородках або інших скляних конструкціях в офісі з логотипом компанії.

Стилі скляних перегородок в дизайні інтер’єру

Суцільноскляні

суцільноскляна перегородка

Панорамні перегородки дозволяють раціонально використовувати простір приміщень, незалежно квартира це, офіс, бізнес-центр або альтанка заміського будинку. Суцільноскляні перегородки створюють привабливий, сучасний і естетичний вигляд будь-якому приміщенню. Застосування скляних перегородок в офісі або вдома допомагає досягти ефекту «прозорості», коли візуально невелике приміщення виглядає набагато об’ємніше.

Моліровані

гнута скляна перегородка

Молірованних (Гнутое) скло надає готовим конструкцій витонченості та унікальності. Дуже затребуваними стали вигнуті скляні перегородки, гнуті скла фасадів, перила, двері і багато іншого.

Дуже широко застосовується моліроване скло у виготовленні офісних перегородок, різних вітрин, при оформленні офісних і домашніх інтер’єрів, при будівництві альтанок, оранжерей і звичайно ж зимових садів.

Каркасні

Cкляна перегородка з алюмінієвим профілем

Алюмінієві перегородки – практичний варіант зонування приміщення. Такі конструкції відрізняються від пластикових аналогів своєю високою міцністю, довговічністю, стійкістю до перепадів температур і вологи, а також здатністю перекривати отвори великих розмірів. Перегородки легкі в експлуатації, мають хорошу звукоізоляцію до 40дБ. Алюмінієві перегородки в Києві затребувані як в офісних, так і в житлових приміщеннях.

Характерні переваги

Надійність і довговічність

Сучасні скляні перегородки витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб скляна перегородка знову засяяла після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Плюс скляної перегородки ще і в тому, що вона не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скляних перегородок вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і, звичайно ж, що розвиваються технологій в сфері скління

Безпека

Основним елементом скляних перегородок, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо – це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Сучасне рішення

Скло – це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване – його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього – скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Сфера застосування

офісна скляна перегородка

Офісні перегородки

Перегородки зі скла – найбільше досягнення і актуальний тренд сучасної офісної архітектури, який дозволяє задіяти витончені офісні скляні перегородки, щоб «зонувати» простір і розділяти приміщення різного призначення.

Перегородки для магазинів і банків

Скло – ідеальний варіант для магазинів і банків, оскільки скляні перегородки виконують кілька важливих функцій: розділяють приміщення, візуально збільшують простір, знижують шум, повністю пропускають освітлення в будь-яку частину приміщення.

скляна перегородка для банків і магазинів

міжкімнатні скляна перегородка

Міжкімнатні перегородки для дому та квартири

Вільне планування – актуальне архітектурний тренд, що дозволяє втілити багато дизайнерські ідеї. І допоможуть у цьому міжкімнатні скляні перегородки і двері в квартирі, за допомогою яких можна красиво і комфортно «зонувати» простір.

Душові перегородки у ванну

Скляні душові перегородки – сучасний елемент ванної кімнати. Скляні перегородки для ванної кімнати незамінні для невеликих приміщень, і зручні для людей, які економлять час.

До того ж скляні перегородки для душа досить герметичні і вода з душа не потрапить на інші поверхні.

душова скляна перегородка

Конструкція і технічні характеристики скляних розсувних перегородок

 • максимальна висота – 3200 мм
 • максимальна ширина – 6000 мм
 • доводчик скляного полотна
 • нижня рейка
 • верхня рейка – посилена 120 кг/м.п.
 • безшумні каретки на підшипниках

Призначення скляних перегородок в інтер’єрі

 • з’єднувати і розділяти приміщення;
 • зонувати простір;
 • посилювати звукоізоляцію і природне освітлення;
 • візуально збільшувати простір;
 • раціонально використовувати площу.

Ціни на скляні перегородки

Ціни на скляні перегородки з базовою комплектацією в отвір 3х3м.
Остаточна вартість скляної перегородки визначається менеджером на підставі технічного завдання або розрахунків нашого заміряє.
Назва продукціїЦіна за 1 кв метр
Глуха скляна перегородка в клемних профілі2680 грн
Скляна перегородка з развіжной стулкою2970 грн
Скляна перегородка з орними стулкою в інтер'єрної коробці3130 грн
Скляна перегородка з стулками маятникового типу3375 грн

Увага! Діє гнучка система знижок! Вартість скляних перегородок може виявитися нижче зазначених в прайсі! За отриманням детальної інформації звертайтесь до наших менеджерів!

Чому варто замовити скляні перегородки у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев