Гільйотинні системи для терас

Гільйотинні системи – це практичний спосіб огородження відкритих приміщень ресторанів, терас і веранд. Гільйотинне скління — це система, в якій скляні панелі пересуваються у вертикальній площині отвору.

Вертикально-розсувні віконні системи Гільйотина це максимальне використання приміщення та зручність експлуатації призначені для скління сезонних майданчиків ресторанів, кафе, піцерій та барів та створення затишних засклених альтанок з мангалом, барбекю та піччю. Ще один варіант застосування цієї конструкції підходить для панорамного скління на дачі, у будинку чи котеджі, веранд приватних будинків.

Цілоскляні тераси від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Гільйотинні системи для терас у Києві SKLO.UA

Відео виконаних проектів SKLO

Переваги гільйотинних систем для терас

Надійність і довговічність

Сучасні технології скління витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке прослужить довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб засклене приміщення знову засяяло після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Незаперечна перевага сучасних видів скління це максимум природного світла в приміщенні. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скління вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і країнам, що розвиваються технологій в сфері скління.

Безпека

Основним елементом скління, пропонованих нашою компанією, є загартоване скло - один з найміцніших і безпечних матеріалів, який при руйнуванні розсипається на безпечні осколки.

Сучасне рішення

Сучасне скління - відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Виробництво гільйотинних систем для терас

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних профільних систем, систем скління і фурнітури, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Hafele

Reynaers Aluminium

ESG

Casma

Монтаж гільйотинних систем для терас

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на встановлення гільйотинних систем для терас

01

Ціни на монтаж гільйотинних систем для терас залежать від обсягу проекту, умов та особливостей встановлення конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на встановлення гільйотинних систем для терас значно нижча, якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашої компанії.

03

Точна вартість установки гільйотинних систем для терас озвучується при розрахунку кошторису.

Гільйотинні системи для терас без проблем

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев