Скління фасадів

Скління фасадів – стильний, що набирає популярність тренд, який має відмінну рису від стандартного остекенія. Зовні засклені фасади виглядають витончено і «повітряно», а всередині таких приміщень багато природного вуличного світла через вікон. Сьогодні можливо фасадне скління різними способами в залежності від призначення і висотності будівлі, естетичних уподобань замовника та інших факторів.

Скління фасаду – основні способи:

  • Стійко-ригельні, воно ж традиційне – каркас із стійок і ригелів зі склопакетом (частіше) або звичайним склом (рідше). Таке скління можна зробити «теплим» або «холодним».
  • Структурний – спецтехнологія кріплення склопакетів, при якій зовні не видно раму, а стекла йдуть «стик в стик». Досягається за рахунок площі зовнішнього скла, яка більше, ніж площа внутрішнього.
  • Напівструктурне – принцип той же, що у структурного, але між стеклами є штапики.
  • Модульне, воно ж елементне – спеціально розроблені для будівель вище 10-ти поверхів модулі.
  • Планарного скління (або скління на спайдерх-павуків), з точковим кріпленням стекол, анкерними або болтовими кріпленнями або зварюванням, відкриває великі можливості для архітектури фасадів сучасних будівель
  • Вітражне засклення «холодного» типу.

 

У кожному разі вибирається то скління фасадів, яке найкращим чином відповідає типу та призначенню будівлі. У разі сумнівів наші дизайнери допоможуть визначитися з типом скління і монтажу, а майстри монтажники виконають роботу на вищому рівні.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев