Скління фасадів будівель

Скління фасадів будівель – стильний, що набирає популярність тренд, який має відмінну рису від стандартного остекління. Зовні засклені фасади виглядають витончено і «повітряно», а всередині таких приміщень багато природного вуличного світла через вікна. Сьогодні можливо фасадне скління різними способами в залежності від призначення і висотності будівлі, естетичних уподобань замовника та інших факторів

У кожному конкретному випадку вибирається те скління фасадів, яке найкращим чином відповідає типу та призначенню будівлі.

У разі сумнівів наші дизайнери допоможуть визначитися з типом скління і монтажу, а майстри монтажники виконають роботу на вищому рівні.

Скління фасадів будівель SKLO

Скління фасадів будівель SKLO.UA

Ціна на скління фасадів будівель:

від 250$ за кв. метр

У вартість входить:

  • стоечно ригельна система KMD F50
  • стеклопакет 6ESG-14-6-14-6ESG

Проводимо комплексне скління алюмінієвим профілем

У компанії SKLO можна замовити виготовлення скляних конструкцій з алюмінієвим профілем для скління балконів і лоджій в квартирах, веранди або тераси в котеджах і приватних будинках, фасадів офісних, комерційних, промислових будівель.

Скління фасадів для будівель будь-якого дизайну

У нас можна замовити скління фасадів будівель під будь-який дизайн, вимоги інтер’єру або корпоративний стиль.

Тоноване скло
скління з тонованим склом
Прозоре скло
скління з прозорим склом
Матове скло
скління з матовим склом
З гравіюванням
скління з нанесенням малюнка

Используем только надежные комплектующие

alumil

Alyutech

Kurtoglu Aluminyum

Ponzio

Reynaers Aluminium

Монтаж скління фасадів

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку скління фасадів

01

Ціни на монтаж скління фасадів залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку скління фасадів значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки скління фасадів озвучується при розрахунку кошторису.

Відео виконаних проектів SKLO

Характерні переваги

Надійність і довговічність

Сучасні технології скління витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке прослужить довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб засклене приміщення знову засяяло після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Незаперечна перевага сучасних видів скління це максимум природного світла в приміщенні. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скління вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і країнам, що розвиваються технологій в сфері скління.

Безпека

Основним елементом скління, пропонованих нашою компанією, є загартоване скло - один з найміцніших і безпечних матеріалів, який при руйнуванні розсипається на безпечні осколки.

Сучасне рішення

Сучасне скління - відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Основні способи скління фасадів

  • Стійко-ригельне скління фасаду, воно ж традиційне – каркас із стійок і ригелів зі склопакетом (частіше) або звичайним склом (рідше). Таке скління можна зробити «теплим» або «холодним».
  • Структурне скління фасаду – спецтехнологія кріплення склопакетів, при якій зовні не видно раму, а стекла йдуть «стик в стик». Досягається за рахунок площі зовнішнього скла, яка більше, ніж площа внутрішнього.
  • Напівструктурне скління фасаду – принцип той же, що у структурного, але між стеклами є штапики.
  • Модульне, воно ж елементне скління фасаду – спеціально розроблені для будівель вище 10-ти поверхів модулі.
  • Планарне скління фасаду (або скління на спайдерах-павуках), з точковим кріпленням стекол, анкерними або болтовими кріпленнями або зварюванням, відкриває великі можливості для архітектури фасадів сучасних будівель
  • Вітражне скло фасадів «холодного» типу.

Чому варто замовити фасадне скління у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев