Огородження, перила, поручні

Огородження, поручні, поручні – це візитівка будь-якого офісу, квартири, будинку, котеджу, адже саме їх бачать люди з вулиці.

Якісні та надійні пластикові, алюмінієві та скляні, вхідні та міжкімнатні Огородження, поручні, поручні це практичний вибір для офісних будівель, соціальних установ та комерційних приміщень.

Огородження, поручні, поручні від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Огородження, поручні, поручні в Києві SKLO.UA
Огородження, поручні, поручні в Києві SKLO.UA

Сучасні огорожі, перила, поручні для Вас

для офісів і бізнес центрів
для ресторанів, барів та кафе
для будинку, котеджу та квартири
для магазинів і торгівельно-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для салонів краси та медичних центрів

Всі види огорож, поручнів, поручнів

двери это современное решение как внутреннего так и наружного остекления помещений офиса, комнат, балкона, лоджии квартиры и терасс и веранд частных домов и коттеджей, фасадного остекления зданий.

Алюмінієві огородження з леєром

Алюмінієві огорожі з леєром

Алюмінієві огорожі з леєром, чудове та рішення для огородження басейну, сходових маршів та балконів.

Замовити функціональні, зносостійкі та міцні алюмінієві огородження з леєром з великим вибором форм, розмірів та колірних рішень для сучасного оформлення інтер’єру або прилеглої території котеджів, офісних чи комерційних будівель, і при цьому дешевше ніж сталеві аналоги.

Алюмінієві огорожі зі склом

Алюмінієві огорожі зі склом

Алюмінієві огородження зі склом, чудове та рішення для огородження басейну, сходових маршів та балконів.

Замовити функціональні, зносостійкі та міцні алюмінієві огородження зі склом з великим вибором форм, розмірів та колірних рішень для сучасного оформлення інтер’єру або прилеглої території котеджів, офісних чи комерційних будівель, і при цьому дешевше ніж сталеві аналоги.

Цільноскляні огородження

Цільноскляні огородження

Цільноскляні огорожі та перила для сходів та балконів – це красиво ефектно, стильно та з урахуванням якості сучасних інноваційних матеріалів абсолютно безпечно.

Цільноскляні поручні та огорожі для балконів і сходів виконуються зі спеціального скла, яке легко витримує вагу кількох людей, які бажають спертися на поручні, перебуваючи на сходах або в лоджії. Цілісноскляні огорожі та поручні можна додатково прикрасити нетривіальною фурнітурою, щоб вони краще поєднувалися з інтер’єром офісу або дачі.

Огородження з нержавіючої сталі

Огородження з нержавіючої сталі

Огородження та перила з нержавіючої сталі для сходів та балконів – це гарне, надійне та недороге рішення для безпеки у вашому будинку чи квартирі.

Огородження та перила з нержавіючої сталі для балконів та сходів виконуються із спеціальної сталі, яка легко витримує вагу кількох людей, які бажають спертися на перила, перебуваючи на сходах, балконі або в лоджії. Огородження та перила з нержавіючої сталі можна добре поєднуються з екстер’єром та інтер’єром офісу, приватного будинку, котеджу та навіть у квартирі.

Скляні козирки та навіси

Скляні козирки та навіси

Скляні навіси та козирки – це красиво, зручно, практично з усіх точок зору. Скляні козирки та навіси доповнюють дизайнерське оформлення фасадної частини будівлі.

Сьогодні виготовлення скляних козирків доступні з різних видів стекол для виготовлення накриття. Завжди є можливість підібрати скляний козирок, що максимально гармонує з кольором фасаду, вхідних дверей, вивіски над входом і так далі. Та й самі по собі скляні козирки надають зовнішньому дизайну певного шарму.

Відео виконаних проектів SKLO

Переваги огорож, перил, поручнів

Міцність і довговічність

Каркас конструкцій виготовлений зі сплаву алюмінію. За рахунок такого сплаву конструкції надається неймовірна міцність. Як результат - можливість витримати механічні дії різного навантаження.

Стійкість до впливу навколишнього середовища

Алюмінієвий профіль найчастіше або анодируют, або фарбують порошковою фарбою з запіканням. Такий алюміній не підлягає корозії.

Високий рівень екологічності

Матеріал не окислюється, не випаровується при високих температурах і не має в складі токсичних речовин.

Відмінна звукоізоляція

Особливо в комбінації з звукоїзолірующим склопакетом алюмінієві конструкції дають дуже високий рівень шумоізоляції.

Безпека

Основним елементом алюмінієвих конструкцій, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо - це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Максимум природного освітлення

Плюс алюмінієвих конструкцій ще й в тому, що вона не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Виробництво огорож, поручнів, поручнів

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних профільних систем, систем скління і фурнітури, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

alumil

Alyutech

Kurtoglu Aluminyum

Ponzio

Reynaers Aluminium

Монтаж огорож, поручнів, поручнів

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на встановлення огорож, перил, поручнів

01

Ціни на монтаж огорож, поручнів, поручнів залежать від обсягу проекту, умов та особливостей встановлення конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на встановлення огорож, перил, поручнів значно нижча, якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашої компанії.

03

Точна вартість установки огорож, поручнів, поручнів озвучується при розрахунку кошторису.

SKLO – Огородження, перила, поручні під ключ!

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев