Скляні козирки і навіси

Панорамні скляні дахи, навіси і козирки – це красиво, зручно, практично з усіх точок зору. Вони захищають вхід в будівлю від дощу, хуртовини, пилу, падаючого листя, завдяки чому сходи і дверні ручки залишаються сухими і чистими. Матеріалом для даху використовується триплекс-стекло, такі конструкції є надійним захистом ваших вхідних групи від всіх зовнішніх впливів.

Скляні дахи і навіси доповнюють дизайнерське оформлення фасадної частини будівлі. Сьогодні виготовлення скляних козирків доступні з самих різних видів стекол для виготовлення накриття. Завжди є можливість підібрати скляний козирок, максимально гармонує з кольором фасаду, вхідних дверей, вивіски над входом і так далі. Та й самі по собі скляні козирки надають зовнішнім дизайном певний шарм.

Скляні козирки і навіси SKLO

Скляні козирки і навіси SKLO.UA

Виготовляємо скляні козирки і навіси для будь-яких цілей

для торгових приміщень

для ресторанів і кафе

для дому та квартири

для офісів

для бізнесу і виробництва

для банків

Ціна на скляний козирок 1000 x 1000 мм

21 000 грн

Вартість в конфігурації:

  • Скло триплекс 5.5.1
  • Кріплення на вантах
  • Доставка
  • Монтаж

Відео виконаних проектів SKLO

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

ESG

BTS

Haideli

Casma

Монтаж скляних козирків і навісів

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку скляних козирків і навісів

01

Ціни на монтаж скляних козирків і навісів залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку скляних козирків і навісів значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки скляних козирків і навісів озвучується при розрахунку кошторису.

Характерні переваги

Надійність і довговічність

Сучасні скляні навіси і козирки витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Максимум природного світла

Плюс скляних козирків і навісів в тому, що вони не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Сучасне рішення

Скло - це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване - його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього - скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Чому варто замовити скляні козирки і навіси у компанії SKLO?

Предоставляем полный комплекс работ под ключ!

Просчет

Проектирование

Изготовление

Доставка

Монтаж

Сервисное обслуживание

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев