Скляні козирки і навіси

Скляні навіси і козирки – це красиво, зручно, практично з усіх точок зору. Скляні козирки і навіси доповнюють дизайнерське оформлення фасадної частини будівлі.

Сьогодні виготовлення скляних козирків доступні з самих різних видів стекол для виготовлення накриття. Завжди є можливість підібрати скляний козирок, максимально гармонує з кольором фасаду, вхідних дверей, вивіски над входом і так далі. Та й самі по собі скляні козирки надають зовнішнім дизайном певний шарм.

Скляні козирки і навіси від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Стеклянные козырьки и навесы в Киеве SKLO.UA
Скляні козирки і навіси в Києві SKLO.UA

Сучасні скляні козирки і навіси для будь-яких цілей

для офісів і бізнес центрів
для ресторанів, барів та кафе
для будинку, котеджу та квартири
для магазинів і торгівельно-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для салонів краси та медичних центрів

Відео виконаних проектів SKLO

Переваги скляних козирків і навісів

Надійність і довговічність

Сучасні скляні навіси і козирки витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Максимум природного світла

Плюс скляних козирків і навісів в тому, що вони не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Сучасне рішення

Скло - це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване - його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього - скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Виробництво скляних козирків і навісів

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних профільних систем, систем скління і фурнітури, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

ESG

BTS

Haideli

Casma

Монтаж скляних козирків і навісів

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку скляних козирків і навісів

01

Ціни на монтаж скляних козирків і навісів залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку скляних козирків і навісів значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки скляних козирків і навісів озвучується при розрахунку кошторису.

Скляні козирки і навіси без проблем

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев