Скляні душові кабіни, двері та перегородки для ванної

Скляні душові кабіни, двері та перегородки – сучасний елемент ванної кімнати. Скляні душові кабіни, двері та перегородки для ванної кімнати незамінні для невеликих приміщень, і зручні для людей, які економлять час.

У компанії SKLO можна замовити скляні кабіни, двері та перегородки в душ або у ванну кімнату з прозорим, матовим, тонованому склом і з нанесенням декоративних елементів і малюнків лазерної гравіювань. Фурнітура та профіль для скляної кабіни, двері та перегородки для душа можуть бути не тільки стандартного хромованого кольору, можливе фарбування в будь-який колір по RAL.

Скляні душові перегородки для ванної від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Стеклянные душевые перегородки в ванную комнату в Киеве SKLO.UA
Скляні душові кабіни, двері та перегородки для ванної в Києві SKLO.UA

Скляні душові перегородки

Скляні душові кабіни

Скляні душові двері

Душові кабіни, двері і перегородки

Переваги скляних душових кабін, дверей та перегородок

Надійність і довговічність

Сучасні скляні перегородки витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб скляна перегородка знову засяяла після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Плюс скляної перегородки ще і в тому, що вона не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скляних перегородок вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і, звичайно ж, що розвиваються технологій в сфері скління

Безпека

Основним елементом скляних перегородок, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо - це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Сучасне рішення

Скло - це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване - його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього - скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Виробництво скляних душових кабін, дверей та перегородок

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних профільних систем, систем скління і фурнітури, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Hafele

Haideli

ESG

Casma

Скляна душова кабина та двері в інтер’єрі ванної кімнати – прекрасна функціональна і естетична тенденція в дизайні та оформленні сучасних квартир. Ми виконаємо монтаж скляних контрукцій в душову під ключ за найкращою ціною в Україні.

Монтаж скляних душових кабін, дверей та перегородок для ванної

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку скляних душових кабін, дверей та перегородок для ванної

01

Ціни на монтаж скляних душових кабін, дверей та перегородок для ванної залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку скляних душових кабін, дверей та перегородок для ванної значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки скляних душових кабін, дверей та перегородок для ванної озвучується при розрахунку кошторису.

Душові скляні кабіни, двері та перегородки без проблем

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев