Вхідні та міжкімнатні двері

Вхідні та міжкімнатні двері – це візитівка будь-якого офісу, квартири, будинку, котеджу, адже саме їх бачать люди з вулиці.

Якісні та надійні пластикові, алюмінієві та скляні, вхідні та міжкімнатні двері це практичний вибір для офісних будівель, соціальних установ та комерційних приміщень.

Двері від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Вхідні та міжкімнатні двері в Києві SKLO.UA
Вхідні та міжкімнатні двері в Києві SKLO.UA

Сучасні двері та дверні системи для Вас

для офісів і бізнес центрів
для ресторанів, барів та кафе
для будинку, котеджу та квартири
для магазинів і торгівельно-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для салонів краси та медичних центрів

Усі види дверей

Двері це сучасне рішення як внутрішнього, так і зовнішнього скління приміщень офісу, кімнат, балкона, лоджії квартири та терас та веранд приватних будинків та котеджів, фасадного скління будівель.

Алюмінієві двері

Алюмінієві двері

Алюмінієві двері – це надійний та сучасний варіант для житлових, офісних та комерційних будівель та приміщень.

Алюмінієві вхідні та міжкімнатні двері неймовірно міцні, легкі та довговічні. Вхідні алюмінієві двері найдоречніші в місцях з високою прохідністю — вхід до магазину, сочіальні та адміністративні будівлі. Міжкімнатні алюмінієві двері це прекасне доповнення до конструктивного та функціонального дизайну інтер’єру офісних приміщень та житлових кімнат у сучасному стилі.

Пластикові двері

Пластикові двері

Міжкімнатні та вхідні пластикові двері це надійний, сучасний та функціональний варіант для офісів, магазинів, комерційних та соціальних установ та організацій. У квартирах металопластикові двері зазвичай використовуються в балконних блоках.

В компанії SKLO можна замовити міжкімнатні та вхідні пластикові двері для будь-якого типу приміщення та призначення.

Скляні двері

Скляні двері

Скляні двері це краса та практичність у вашому офісі, будинку, котеджі, торговому центрі. Скляні двері це відмінний варіант оформлення як вхідної групи, так і міжкімнатного простору.

Скляні міжкімнатні та вхідні двері чудово поєднуються з будь-яким матеріалом в інтер’єрі та перетворюють з утилітарного предмета на сучасний елемент дизайну інтер’єру.

У компанії SKLO можна недорого замовити матові, прозорі, тоновані розсувні, вхідні та міжкімнатні скляні двері для приміщення будь-якого призначення.

Відео виконаних проектів SKLO

Переваги дверних систем

Міцність і довговічність

Каркас конструкцій виготовлений зі сплаву алюмінію. За рахунок такого сплаву конструкції надається неймовірна міцність. Як результат - можливість витримати механічні дії різного навантаження.

Стійкість до впливу навколишнього середовища

Алюмінієвий профіль найчастіше або анодируют, або фарбують порошковою фарбою з запіканням. Такий алюміній не підлягає корозії.

Високий рівень екологічності

Матеріал не окислюється, не випаровується при високих температурах і не має в складі токсичних речовин.

Відмінна звукоізоляція

Особливо в комбінації з звукоїзолірующим склопакетом алюмінієві конструкції дають дуже високий рівень шумоізоляції.

Безпека

Основним елементом алюмінієвих конструкцій, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо - це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Максимум природного освітлення

Плюс алюмінієвих конструкцій ще й в тому, що вона не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Виробництво дверей та дверних систем

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних профільних систем, систем скління і фурнітури, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

alumil

Alyutech

Kurtoglu Aluminyum

Ponzio

Reynaers Aluminium

Монтаж дверей

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на встановлення дверей

01

Ціни на монтаж дверей залежать від обсягу проекту, умов та особливостей встановлення конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на встановлення дверей значно нижча, якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашої компанії.

03

Точна вартість встановлення дверей озвучується при розрахунку кошторису.

SKLO – двері та дверні системи під ключ!

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев