Компанія CКЛО

CКЛО – універсальна проектна компанія. Ми використовуємо формулу ідеального скління, комбінуючи кращі з відомих матеріалів для отримання бажаної конструкції.

СКЛО – це прозорі конструкції в архітектурі.

Доповнюємо дизайн будь-якого приміщення скляними конструкціями

SKLO – команда однодумців

Ми команда однодумців. Об’єднавши свій багатолітній досвід та зусилля, ми виробляємо конструкції, які роблять життя комфортнішим та безпечнішим. Наше завдання – створити цілісний, архітектурно-грамотний концепт вашого житла або бізнес-приміщення.

Стеклянные перегородки

Наші творіння – це точка довершеності Вашої архітектурної та дизайнерської задумки

Плануючи скління, звертайтеся до професіоналів. Це не просто будівельні конструкції, призначені для природного освітлення і захисту приміщення від зовнішнього середовища, це в першу чергу – безпека і комфорт. Головним фактором, що визначає вибір компанії, яка здійснить скління Вашого об’єкту, є професіоналізм та компетентність фахівців при виконанні розрахунку, проектуванні, монтажі та супутньому сервісі.

Власна виробнича база

Власна виробнича база, професійна конструкторська підтримка та наявність альтернативних варіантів матеріалів для виготовлення конструкцій, гнучкість цінової політики нашої компанії дозволить втілити Ваші найсміливіші дизайнерські ідеї!

Стеклянные перегородки

***
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев