Reynaers

Reynaers Aluminium

СКЛО – офіційний партнер європейської компанії Reynaers Aluminium, яка розробляє і впроваджує сучасні та надійні рішення з алюмінію для віконних, дверних, розсувних конструкцій, фасадів, веранд, оранжерей і систем сонцезахисту. Алюміній – міцний будівельний матеріал який дозволяє виробляти конструкції максимально великих розмірів.

Reynaers Aluminium – авторитетна європейська компанія, що виробляє різні види алюмінієвих, металопластикових, збірних, розсувних і модульних конструкцій. Компанія заснована в 1965 році, штаб-квартира розташована в бельгійському Дюффеле, а вироби від «Рейнарс» знають в 70-ти країнах світу, в тому числі в Україні. Представництво «Рейнарс Україна» відкрито в 2002 році, а з 2009-го року функціонує логістичний центр у Київській області (Броварський район).

Продукція Reynaers задіюється для скління балконів і фасадів, монтажу теплиць, оранжерей, перегородок та відокремлених приміщень з перегородок. Вся продукція «Рейнарс» відрізняється екологічністю, ергономічністю, практичністю і сучасним вишуканим дизайном.

Віконні і дверні системи Reynaers

Вікна та двері Reynaers – відмінне рішення для ексклюзивного дизайну приватних і комерційних будівель. Технічний стандарт алюмінієвих профілів і технології їх створення забезпечують оптимальну теплову і акустичну ізоляцію, хорошу атмосферостійкість і безпеку. Максимальна прозорість.

Серії віконних і дверних систем Reynaers

Розсувні системи Reynaers

Розсувні системи з алюмінію Reynaers створені для того щоб приховати межу між внутрішнім і зовнішнім простором будівлі, а також підвищити комфорт і оптимізувати житлову і робочу середу.

Серії розсувних систем Reynaers

Фасадні системи Reynaers

Алюмінієві фасади Reyners відповідають всім сучасним будівельним вимогам. Щоб забезпечити архітектору свободу творчості, ми пропонуємо цілий ряд технічних рішень: від стійко-ригельних фасадів з притискними планками до структурних і напівструктурних фасадних систем.

Серії фасадних систем Reynaers

Зимові сади Reynaers

Зимовий сад – сучасна алюмінієва система, яка додасть світла і простору в Ваш будинок. Її можна використовувати для створення автономного приміщення або для розширення вже існуючого. Висока теплова ефективність дозволяє використовувати житловий простір круглий рік, а використання двостулкових дверей наближає до природи.

Доступні серії Reynaers для зимових садів

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев