Reynaers

Post img

Конструкції Reynaers

СКЛО – офіційний партнер європейської компанії Reynaers Aluminium, яка розробляє і впроваджує сучасні та надійні рішення із алюмінію для віконних, дверних та розсувних конструкцій, фасадів, веранд, оранжерей та сонцезахисних систем.

Reynaers Aluminium – авторитетна європейська компанія з виробництва різних видів алюмінієвих, металопластикових, збірних, розсувних і модульних конструкцій. Компанія заснована в 1965 році, штаб-квартира розташована в бельгійському Дюффеле, а вироби від «Рейнарс» знають в 70-ти країнах світу, в тому числі в Україні. Представництво «Рейнарс Україна» відкрито в 2002 році, а з 2009-го року функціонує логістичний центр у Київській області (Броварський район).

Продукція Reynaers задіюється для скління балконів і фасадів, монтажу теплиць, оранжерей, перегородок та відокремлених приміщень з перегородок. Вся продукція «Рейнарс» відрізняється екологічністю, ергономічністю, практичністю і сучасним вишуканим дизайном.

Продукція Reynaers Aluminium:

  • Двері й вікна (всі форми, всі основні типи застосовуються в будівництві типи профілю).
  • Розсувні, орні, складні системи.
  • Модульні конфігуратор для теплиць, зимових садів, оранжерей.
  • Фасадні конструкції (стійко-ригельні, структурні, напівструктурні системи і так далі).

Фасадні конструкції і модульні конфігуратор дають більшу свободу фантазії архітекторів і дизайнерів. Тому замовниками цієї продукції традиційно виступають будівельні компанії, що спеціалізуються на елітних житлових і комерційних об’єктах, і, звичайно ж, кінцеві споживачі, зацікавлені в високому комфорті і естетичної складової інтер’єру.

Сучасний шоу-рум компанії СКЛО дозволяє наочно ознайомитися з продукцією Reynaers Aluminium.

Наші співробітники – фахівці, сертифіковані компанією ТОВ “Рейнарс Україна”. Вони пройшли спеціалізоване навчання в навчальному центрі і успішно виконують нестандартні та складні завдання.

Вікна та двері Reynaers - відмінне рішення для ексклюзивного дизайну приватних та комерційних будівель. Технічний стандарт алюмінієвих профілів та технології їх створення забезпечують оптимальну теплову та акустичну ізоляцію, хорошу атмосферостійкість та безпеку. Максимальна прозорість

 

Розсувні системи з алюмінію Reynaers створені для того щоб приховати кордону між внутрішнім і зовнішнім простором будівлі, а також підвищити комфорт і оптимізувати житлову і робочу середу.

 

Алюмінієві фасади Reyners відповідають усім сучасним будівельним вимогам. Щоб забезпечити архітектору свободу творчості, ми пропонуємо цілий ряд технічних рішень: від стійко-ригельних фасадів з притискними планками до структурних і напівструктурних фасадних систем.

Всі фасадні системи Reynaers сумісні між собою, що дозволяє інтегрувати в них інші системи: вікна, двері, розсувні двері, сонцезахист. Можуть бути пофарбовані в сотні різних кольорів та покриттів, різних для внутрішньої та зовнішньої сторін профілю.

 

Зимовий сад - сучасна алюмінієва система, яка додасть світла та простору в Ваш будинок. Її можна використовувати для створення автономного приміщення або для розширення вже існуючого. Висока теплова ефективність дозволяє використовувати житловий простір цілий рік, а використання двостулкових дверей наближає до природи.

Системи Reynaers зроблені з матеріалів, які створені спеціально для зимових садів та оранжерей: вони зберігають тепло взимку і прохолоду влітку.

 

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев