Reynaers

Post img

СКЛО – офіційний партнер європейської компанії Reynaers Aluminium, яка розробляє і впроваджує сучасні та надійні рішення із алюмінію для віконних, дверних та розсувних конструкцій, фасадів, веранд, оранжерей та сонцезахисних систем. Алюміній – міцний будівельний матеріал який дозволяє виготовляти конструкції максимально великих розмірів.

Сучасний шоу-рум компанії СКЛО дозволяє наочно ознайомитися з продукцією Reynaers Aluminium.

Наші співробітники – фахівці, сертифіковані компанією ТОВ “Рейнарс Україна”. Вони пройшли спеціалізоване навчання в навчальному центрі і успішно виконують нестандартні та складні завдання.

Вікна та двері Reynaers - відмінне рішення для ексклюзивного дизайну приватних та комерційних будівель. Технічний стандарт алюмінієвих профілів та технології їх створення забезпечують оптимальну теплову та акустичну ізоляцію, хорошу атмосферостійкість та безпеку. Максимальна прозорість

 

Розсувні системи з алюмінію Reynaers створені для того щоб приховати кордону між внутрішнім і зовнішнім простором будівлі, а також підвищити комфорт і оптимізувати житлову і робочу середу.

 

Алюмінієві фасади Reyners відповідають усім сучасним будівельним вимогам. Щоб забезпечити архітектору свободу творчості, ми пропонуємо цілий ряд технічних рішень: від стійко-ригельних фасадів з притискними планками до структурних і напівструктурних фасадних систем.

Всі фасадні системи Reynaers сумісні між собою, що дозволяє інтегрувати в них інші системи: вікна, двері, розсувні двері, сонцезахист. Можуть бути пофарбовані в сотні різних кольорів та покриттів, різних для внутрішньої та зовнішньої сторін профілю.

 

Зимовий сад - сучасна алюмінієва система, яка додасть світла та простору в Ваш будинок. Її можна використовувати для створення автономного приміщення або для розширення вже існуючого. Висока теплова ефективність дозволяє використовувати житловий простір цілий рік, а використання двостулкових дверей наближає до природи.

Системи Reynaers зроблені з матеріалів, які створені спеціально для зимових садів та оранжерей: вони зберігають тепло взимку і прохолоду влітку.