Розсувні системи

Компанія «Світлопрозорі конструкції в архітектурі SKLO» монтує сучасні розсувні системи для різних типів приміщень. Так, розсувні система як і раніше утримує лідерство на ринку інтер’єрних рішень, що дозволяють заощадити простір.

Розсувна конструкція: переваги

Якісні розсувні системи вікон і дверей користуються заслуженою популярністю, так як вони зручні, міцні, довговічні і зберігають всі ці характеристики при наявності мінімального догляду. І економія місця – аж ніяк не єдина перевага такого рішення.

Чому варто купити розсувні системи:

 • Простота і зручність в зверненні.
 • Легкість і витонченість конструкції.
 • Оптимальний варіант для обмеженого простору.
 • Можна відкрити, що не чіпляючись за сусідні стулки.
 • Можливість використання для всіх типів приміщень.
 • Відсутність «провисання» стулок.
 • Стійкість до вітру і протягів.

Щодо останнього пункту варто уточнити, що розсувні системи для пластикових вікон мають величезну перевагу над орними, коли починається теплий сезон і майже цілодобове провітрювання. Такі вікна не відкриваються від випадкового пориву вітру, не “грюкають» на протязі і не розбиваються, якщо подув дуже сильний вітер. Тому, якщо ви живете в столиці, то варто вибрати саме розсувні віконні системи – Київ багатий на теплі деньки протягом року, а приємне тепле літо – частий гість в наших краях.

І, нарешті, це просто красиво: через розсувні системи для вікон Київ відкриває свої найкращі види, яких безліч і в центрі, і на околицях. Та й зворотному напрямку, тобто з вулиці, вид на розсувні системи ПВХ ніяк не псує вигляд будинку і створює враження сучасного красивого будинку.

Розсувні конструкції: типи

Сучасні технології дозволяють виконати монтаж розсувної системи з будь-якого матеріалу, що застосовується для виготовлення вікон, дверей, перегородок в приміщеннях. Тому такі конструкції можливо інтегрувати практично в будь-який інтер’єр від класики до лофт.

Розсувні системи під замовлення

 • алюмінієві розсувні системи;
 • пластикові розсувні системи;
 • розсувні системи скління;
 • розсувні перегородки (скло, пластик);
 • розсувні віконні системи;
 • розсувні система дверей.

Так, є можливість змонтувати розсувні віконні системи зі склопакетом або звичайною шибкою, двері і перегородки з повним або частковим заскленням. Чи збираєтеся ви встановлювати двері, перегородки, вікна – розсувні системи дозволять організувати простір оптимальним чином.

Догляд за розсувними системами

Щоб така система зберігала свої переваги і легкість ходу довгі роки, потрібен грамотний догляд. Зауважимо, що догляд абсолютно не складний, для миття пластикових поверхонь можна користуватися навіть звичайним мильним розчином. В принципі, продаються і спецзасоби для профілів ПХВ – наприклад, очищає молочко. У будь-якому випадку, підбирати для чищення спецзасіб потрібно так, щоб воно не містило дряпають часток, ацетону, бензину.

Ще один важливий елемент конструкції – це силіконовий ущільнювач. Його обов’язково слід утримувати в чистоті і мити в міру забруднення. На фінальній стадії очищення слід скористатися будь-яким засобом з силіконовим маслом – це дозволить ущільнювачів зберігати ефективність головної функції, тобто забезпечення герметичності.

І, нарешті, важливо правильно доглядати за фурнітурою і рухливими частинами конструкції. Якщо у вас встановлені металопластикові вікна, розсувні системи перегородок або дверей, то рухливі елементи потрібно вчасно очищати як від пилу і бруду, щоб вікна і двері при відкриванні не “заклинювало», так і від води, щоб елементи з металу не піддавалися корозії. Після очищення всі рухомі компоненти потребують мастилі маслами без смоли і будь-яких кислот. При дотриманні цих нескладних правил система буде працездатна протягом довгих років.

Розсувні системи: ціна (Київ)

Сьогодні розсувні системи в Україні встановлюють багато компаній. І, зауважте, що ціна на розсувні системи завжди вираховується індивідуально, тому що даний показник залежить від безлічі параметрів: тип і розмір конструкції, кількість «глухих» панелей, потреба в фурнітурі і так далі. Щоб дізнатися, наприклад, яка буде на розсувні віконні системи ціна в вашому випадку, можна «Замовити прорахунок» через наш сайт або ж відразу «Викликати замірника», також через наш сайт www.sklo.ua.

Адреса шоу-руму для тих, кому потрібна сучасна розсувні система: Київ, Дмитрівська, 39. Уточнимо, що у нас ведеться продаж розсувних систем власного ексклюзивного виготовлення.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев