Скло

Post img

Скляні конструкції

Скляні конструкції – універсальне рішення для багатьох стилів дизайну інтер’єрів офісів, дач, будинків, яке відрізняється високою популярністю в наш час. У таких конструкціях використовується гартоване або тріплексованного, а значить безпечне, скло, що володіє високою міцністю.

Таке скло складно розбити. І навіть при потужному механічному впливі не утворює дрібних ранящих осколків.

Конструкції скляні – наші пропозиції:

  • Скляні конструкції для офісу – перегородки (глухі прямі і кутові, розсувні, орні, стаціонарні), двері, сходові огородження, козирки над входом.
  • Скляні конструкції для будинку – полиці, перегородки (розсувні, орні, душові, кутові), міжкімнатні двері, міжповерхові сходи, поручні-огорожі, козирки над входом.

Застосування скляних конструкцій робить інтер’єр більш легким, «повітряним», досконалим, надає йому шарм і унікальність. Залежно від застосування і майбутніх навантажень, вибирається необхідний вид скла – загартоване, триплекс, смарт-скло і так далі. Щоб надати ексклюзивність в оформленні інтер’єру можна використовувати непрозоре скло – матове, кольорове, з рельєфом, візерунком всередині скляно-полімерного шару, інші варіанти. А також додати «родзинку» в загальному ансамблі можна вибравши один з типів фурнітури – наприклад, глянсовою, матовою, позолоченою, металік. Звертайтеся, і для вас підберуть самий практичний і елегантний інтер’єр!

Скляні двері – ідеальне рішення для всіх дизайнерських проектів.

Скляні огородження – це елегантне рішення для створення захисного бар'єру, який дозволятиме без перешкод спостерігати об'єкти, що знаходяться за огорожею.

Скляні навіси забезпечують привабливу і практичну функцію для будь-якого будинку, в тому числі для старих котеджів і дерев'яних будинків. Навіс, розміщений зовні вхідних дверей, захищає всіх, хто входить і виходить. Розміщення скляного навісу не обмежується вхідними дверима. Він відмінно підкресить екстер'єр будь-якої будівлі.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев