Cкління

Post img

Скління – це установка і закріплення профільного або листового скла, склоблоків, склопакетів в світлових отворах будівель або споруд. Якщо процес скління віконного отвору або балкону виконаний правильно, то взимку в приміщенні зберігається тепло та забезпечується надійний захист від проникнення вітру.

Існує декілька способів скління:

Безрамне скління – це конструкція, виготовлена з алюмінієвого профілю і скла, яка дозволяє частково або повністю захищати лоджії, балкони та тераси від зовнішнього світу за допомогою скляних елементів. Ця технологія була розроблена і застосована в Фінляндії більше 20 років тому, завдяки цьому часто дане скління називають фінським

Панорамне скління  це вид скління будинків та квартир, при якому великі вікна встановлюються на всю зовнішню стіну від підлоги до стелі. Таке скління забезпечує приголомшливий вид з вікна і завдяки збільшенню потрапляння сонячного проміння, будь-які недоліки освітлення не будуть відчуватися навіть в похмуру дощову погоду.

Скління з використанням алюмінієвих профільних систем  це встановлення скляних конструкцій, основою яких є алюмінієвий профіль. Один з найпопулярніших видів скління. Алюмінієвий профіль може бути теплим або холодним. Найпопулярнішим є зараз холодне скління алюмінієвим профілем.