Cкління

Post img

Cкління

Пропонуємо якісні роботи зі скління із застосуванням інноваційних профільних систем, зарубіжної якісної фурнітури і використанням скла різного виду, що дає можливість склити прорізи великих габаритів. Беремося за роботи будь-якої складності, в тому числі повне скління котеджів – від фасаду і мансарди до веранди і зимового саду. До таких комплексним роботам пред’являються високі вимоги – так, все засклені компоненти повинні поєднуватися між собою і з матеріалом будови котеджу.

Саме тому рекомендуємо довірити всі ці роботи єдиного виконавця, тобто нашої компанії. У цьому випадку буде забезпечена архітектурна гармонія, єдність стилю, підбір сумісних матеріалів. Ми беремося за роботу і на поодиноких окремих об’єктах – наприклад, за засклення балконів.

Наші пропозиції:

  • Засклення фасадів, в т.ч. багатоповерхових.
  • Засклення лоджій, балконів, в тому числі з виносом.
  • Скління веранд, басейнів, альтанок.
  • Повний (панорамне) або часткове скління.

Нам не просто знайома специфіка всіх видів таких робіт, ми відшліфували наше монтажне майстерність до досконалості. Наша організація гарантує бездоганну якість, герметичність, чудову тепло- вологозахист і шумоізоляцію приміщень.

Наші переваги:

  • Великий досвід скляних робіт.
  • Використання інноваційних технологій.
  • Використання якісних матеріалів.
  • Відносно недорога вартість послуг.
  • Швидкі терміни виконання робіт.

Звертайтеся, і ваш будинок заграє новими фарбами, знайде нову якість і вишуканий шарм. Замовити зворотний дзвінок або прорахунок можна прямо зараз, подати заявку на виклик замірника – теж. Перед приходом зморщок з вами узгодять зручний час за вказаною вами телефону. Якщо бажаєте спочатку порадитися з вибором типу скління – надішліть фотознімок приміщення, де плануються скляні роботи, через опцію «Замовити прорахунок».

Існує декілька способів скління:

Безрамне скління – це конструкція, виготовлена з алюмінієвого профілю і скла, яка дозволяє частково або повністю захищати лоджії, балкони та тераси від зовнішнього світу за допомогою скляних елементів. Ця технологія була розроблена і застосована в Фінляндії більше 20 років тому, завдяки цьому часто дане скління називають фінським

Панорамне скління  це вид скління будинків та квартир, при якому великі вікна встановлюються на всю зовнішню стіну від підлоги до стелі. Таке скління забезпечує приголомшливий вид з вікна і завдяки збільшенню потрапляння сонячного проміння, будь-які недоліки освітлення не будуть відчуватися навіть в похмуру дощову погоду.

Скління з використанням алюмінієвих профільних систем  це встановлення скляних конструкцій, основою яких є алюмінієвий профіль. Один з найпопулярніших видів скління. Алюмінієвий профіль може бути теплим або холодним. Найпопулярнішим є зараз холодне скління алюмінієвим профілем.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев