Скління

Компанія SKLO якісно виконає роботи по склінню котеджів, терас і веранд, фасадів будівель, зимового саду, лоджій і балконів із застосуванням інноваційних профільних систем, зарубіжної якісної фурнітури і використанням сучасного скла. Ми готові виконати алюмінієве безрамне, панорамне, скління будь-якої складності.

Скління від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Остекление в Киеве SKLO.UA
Скління в Києві SKLO.UA

Сучасне засклення для будь-яких цілей

для офісів і бізнес центрів
для ресторанів, барів та кафе
для будинку, котеджу та квартири
для магазинів і торгівельно-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для салонів краси та медичних центрів

Проводимо комплексне скління алюмінієвим профілем

У компанії SKLO можна замовити виготовлення скляних конструкцій з алюмінієвим профілем для скління балконів і лоджій в квартирах, веранди або тераси в котеджах і приватних будинках, фасадів офісних, комерційних, промислових будівель.

Оформлення скла скління під будь-який дизайн інтер’єру

У нас можна замовити скління під будь-який дизайн, вимоги інтер’єру або корпоративний стиль.

Тоноване скло
скління з тонованим склом
Прозоре скло
скління з прозорим склом
Матове скло
скління з матовим склом
З гравіюванням
скління з нанесенням малюнка

Сучасні види скління в Україні

Безрамне скління

Безрамне скління
Безрамне скління - це конструкція, виготовлена з алюмінієвого профілю і скла, яка дозволяє частково або повністю захищати лоджії, балкони та тераси від зовнішнього світу за допомогою скляних елементів. Ця технологія була розроблена і застосована в Фінляндії більше 20 років тому, тому часто дане скління називають фінським.

Панорамне скління

Панорамне скління
Панорамне скління - це вид скління будинків і квартир при якому великі вікна встановлюються на всю зовнішню стіну від підлоги до стелі. Таке скління забезпечує приголомшливий вид з вікна і максимальну кількість природного світла в приміщенні.

Алюмінієве скління

Алюмінієве скління
Алюмінієве скління - це виконання скління об'єктів за допомогою алюмінієвого профілю. Один з найпопулярніших видів скління. Алюмінієвий профіль може бути теплим або холодним. Найпопулярнішим є зараз холодне скління алюмінієвим профілем.

Переваги скління

Надійність і довговічність

Сучасні технології скління витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке прослужить довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб засклене приміщення знову засяяло після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Незаперечна перевага сучасних видів скління це максимум природного світла в приміщенні. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скління вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і країнам, що розвиваються технологій в сфері скління.

Безпека

Основним елементом скління, пропонованих нашою компанією, є загартоване скло - один з найміцніших і безпечних матеріалів, який при руйнуванні розсипається на безпечні осколки.

Сучасне рішення

Сучасне скління - відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Виробництво скління

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних профільних систем, систем скління і фурнітури, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Hafele

Reynaers Aluminium

ESG

Casma

Монтаж скління

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку скління

01

Ціни на монтаж скління залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку скління значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки скління озвучується при розрахунку кошторису.

Скління без проблем

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев