Скління веранд

Скління веранди – найпростіший метод перетворити її з літньої під всесезонну. Так, скління веранди будинку дозволить користуватися нею до пізньої осені, а якщо встановити камін і склопакети, то на веранді цілком можна буде розташуватися і взимку теж.

Як правило, для веранди вибирається панорамне скління, щоб можна було милуватися видами присадибної ділянки, зимового саду або домашньої оранжереї. Тому важливо продумати момент сезонності користування, так як від цього залежить вибір типу скління і системи, так само з яких профілів замовляти конструкцію і тип монтажу.

Крім того, сьогодні можливо таке скління веранд, яке дозволить влітку «збирати» все склоблоки і зрушувати їх до стіни (парковка в кутку), щоб відкрити доступ свіжого повітря в середину приміщення.

Можливі варіанти скління для веранд:

  • «Тепле» – з установкою склопакетів в пластиковий профіль, алюмінієвий або розсувні системи і можливістю зимового використання приміщення.
  • «Холодне» – без монтажу склопакетів, моно стекло 8-10мм.
  • Безрамне скління веранд – без перегородок, стійок і рамних конструкцій; тільки моно скло досить для захисту від пилу і бруду.
  • Металопластикове – оптимальна герметичність, теплоізоляція, звукоізоляція, стійкість до деформацій.
  • Алюмінієве – також високі показники теплоізоляції і герметичності при меншій вазі і ціні конструкції, довговічність в експлуатації.
  • Дерев’яне – респектабельність і екологічність інтер’єру.
  • З орними або розсувними дверима, системою – «гармонія».

У виборі конструкції, її практичності, а так само способи відкривання дверей – можна порадитися з нашими консультантами. Надішліть фотографію, ескіз, креслення з розмірами веранди через кнопку «Замовити прорахунок», і ми підберемо найкращий варіант.

Безрамне скління балкона дуже великих габаритів

Скління веранди розсувною системою

Огляд системи безрамного скління веранди з паркувальної зоною

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев