Скління веранд

Скління веранди – найпростіший метод перетворити її з літньої під всесезонну. Так, скління веранди будинку дозволить користуватися нею до пізньої осені, а якщо встановити камін і склопакети, то на веранді цілком можна буде розташуватися і взимку теж

Як правило, для веранди вибирається панорамне скління, щоб можна було милуватися видами присадибної ділянки, зимового саду або домашньої оранжереї. Тому важливо продумати момент сезонності користування, так як від цього залежить вибір типу скління і системи, так само з яких профілів замовляти конструкцію і тип монтажу.

Крім того, сьогодні можливо таке скління веранд, яке дозволить влітку «збирати» всі склоблоки і зрушувати їх до стіни (парковка в кутку), щоб відкрити доступ свіжого повітря в середину приміщення.

Скління веранд SKLO

Скління веранд SKLO.UA

Ціна на скління веранди:

від 18 800 грн

У вартість входить:

 • Алюмінієва система стар 2000
 • 2200мм x 3600мм
 • Скло 6мм
 • Ручка засувка
 • Профіль білий

Проводимо комплексне скління алюмінієвим профілем

У компанії SKLO можна замовити виготовлення скляних конструкцій з алюмінієвим профілем для скління балконів і лоджій в квартирах, веранди або тераси в котеджах і приватних будинках, фасадів офісних, комерційних, промислових будівель.

Скління веранди будь-якого дизайну

У нас можна замовити скління веранд будь-якого дизайну, вимог інтер’єру або корпоративного стилю.

Тоноване скло
скління з тонованим склом
Прозоре скло
скління з прозорим склом
Матове скло
скління з матовим склом
З гравіюванням
скління з нанесенням малюнка

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Hafele

Reynaers Aluminium

ESG

Casma

Монтаж скління веранд

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку скління веранд

01

Ціни на монтаж скління веранд залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку скління веранд значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки скління веранд озвучується при розрахунку кошторису.

Відео виконаних проектів SKLO

Можливі варіанти скління для веранд:

 • «Тепле» – з установкою склопакетів в пластиковий профіль, алюмінієвий або розсувні системи і можливістю зимового використання приміщення.
 • «Холодне» – без монтажу склопакетів, моно стекло 8-10мм.
 • Безрамне скління веранд – без перегородок, стійок і рамних конструкцій; тільки моно скло досить для захисту від пилу і бруду.
 • Металопластикове – оптимальна герметичність, теплоізоляція, звукоізоляція, стійкість до деформацій.
 • Алюмінієве – також високі показники теплоізоляції і герметичності при меншій вазі і ціні конструкції, довговічність в експлуатації.
 • Дерев’яне – респектабельність і екологічність інтер’єру.
 • З орними або розсувними дверима, системою – «гармонія».

У виборі конструкції, її практичності, а так само способи відкривання дверей – можна порадитися з нашими консультантами. Надішліть фотографію, ескіз, креслення з розмірами веранди через кнопку «Замовити прорахунок», і ми підберемо найкращий варіант.

Характерні переваги

Надійність і довговічність

Сучасні технології скління витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке прослужить довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб засклене приміщення знову засяяло після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Незаперечна перевага сучасних видів скління це максимум природного світла в приміщенні. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скління вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і країнам, що розвиваються технологій в сфері скління.

Безпека

Основним елементом скління, пропонованих нашою компанією, є загартоване скло - один з найміцніших і безпечних матеріалів, який при руйнуванні розсипається на безпечні осколки.

Сучасне рішення

Сучасне скління - відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Чому варто замовити скління веранди у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев