Безрамне скління балкона

Безрамне скління балкона має на увазі монтаж конструкцій, в яких вертикальні рами стулок максимально тонкі або взагалі відсутні, а ізоляція досягається застосуванням ущільнювача. За типом відкривання, такі конструкції діляться на слайдінговие, стулки яких паралельно зрушуються, складні – за типом відкривання гармошки або книжки, і гильйотіна – в якій скляні панелі пересуваються у вертикальній площині отвору.

Безрамне скління балконів дає масу плюсів: багато природного світла з вулиці, відсутність перешкод для огляду, візуальна легкість конструкції, зорове розширення простору. Такий тип скління задіюється найчастіше тоді, коли головною метою стає естетична складова, а не тепло або шумоізоляція. При цьому така система цілком захищає від косого дощу, потрапляння пилу, вітру.

Щоб досягти ефекту найбільшого розширення простору, рекомендується скління балкона з виносом за межі парапету. Така робота класифікується як монтаж високої складності, а значить довіряти її варто тільки професіоналам. Наша компанія має досвід вирішення подібних завдань, отже, нам можна довірити скління балконів під ключ.

Скління балкона SKLO

Скління балкона SKLO.UA

Ціна на скління балкону:

від 32 000 грн

У вартість входить:

  • Система: SLIDING
  • Розмір: 3000мм x 2500мм
  • Скло: 10мм гартоване
  • Профіль: анодований
  • Фурнітура: фіксатор+замок
  • Поріг: 7,5мм

Проводимо комплексне скління алюмінієвим профілем

У компанії SKLO можна замовити виготовлення скляних конструкцій з алюмінієвим профілем для скління балконів і лоджій в квартирах, веранди або тераси в котеджах і приватних будинках, фасадів офісних, комерційних, промислових будівель.

Скління балконe будь-якого дизайну

У нас можна замовити скління балкону під будь-який дизайн, вимоги інтер’єру або корпоративний стиль.

Тоноване скло
скління з тонованим склом
Прозоре скло
скління з прозорим склом
Матове скло
скління з матовим склом
З гравіюванням
скління з нанесенням малюнка

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Hafele

Reynaers Aluminium

ESG

Casma

Монтаж скління балкона

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку скління балкона

01

Ціни на монтаж скління балкона залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку скління балкона значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки скління балкона озвучується при розрахунку кошторису.

Відео виконаних проектів SKLO

Характерні переваги

Надійність і довговічність

Сучасні технології скління витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке прослужить довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб засклене приміщення знову засяяло після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Незаперечна перевага сучасних видів скління це максимум природного світла в приміщенні. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скління вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і країнам, що розвиваються технологій в сфері скління.

Безпека

Основним елементом скління, пропонованих нашою компанією, є загартоване скло - один з найміцніших і безпечних матеріалів, який при руйнуванні розсипається на безпечні осколки.

Сучасне рішення

Сучасне скління - відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Чому варто замовити скління балкона у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев