Скління котеджів

Скління котеджів і будинків – це комплексний процес, що включає в себе скління фасаду, веранди, лоджії і інших елементів будівлі. При цьому скління котеджу має бути виконано так, щоб всі засклені компоненти поєднувалися між собою і з матеріалом будови котеджного будівлі.

Саме тому рекомендується довіряти скління котеджів, що називається, «в одні руки». Скління терас, фасаду і всього іншого, централізовано виконане однією фірмою, буде однаковим, тобто в єдиному стилі.

До того ж, довіривши роботу однієї організації, вам буде простіше «запитати за результат», тобто якість скління. Втім, наша компанія завжди гарантує бездоганну якість, герметичність конструкцій, чудову теплозахист і звукоізоляцію приміщень котеджу.

Наші пропозиції:

  • Засклення фасадів, зовнішньої частини котеджів.
  • Засклення допоміжних приміщень котеджу.
  • Повний (панорамне) або часткове скління.
  • Монтаж профілів зі склопакетами.
  • Декоративне скління.

Декоративний метод скління застосовується там, де скло несе виключно естетичну, а не практичну функцію. Наприклад, якщо річний котедж на зиму закривається ролетами, то і захисну функцію виконують ролети, а не скло. Тоді цілком можна дозволити собі встановити просто красиві скляно-полімерні панелі на терасу або альтанку, щоб огорожа служило виключно прикрасою будівлі.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев