Скління котеджів

Скління котеджів і приватних будинків – це комплексний процес, що включає в себе скління фасаду, веранди, лоджії і інших елементів будівлі. При цьому скління котеджу має бути виконано так, щоб всі засклені компоненти поєднувалися між собою і з матеріалом будови котеджноїбудівлі.

Саме тому рекомендується довірити скління котеджів, що називається, «в одні руки». Скління терас, фасаду і всього іншого, централізовано виконане однією фірмою, буде однаковим, тобто в єдиному стилі.

До того ж, довіривши роботу однієї організації, вам буде простіше «запитати за результат», тобто якість скління. Втім, наша компанія завжди гарантує бездоганну якість, герметичність конструкцій, чудовий теплозахист і звукоізоляцію приміщень котеджу.

Скління котеджів SKLO

Скління котеджів SKLO.UA

Ціна на скління терас:

від 32 000 грн

У вартість входить:

 • Система SLIDING
 • 3000мм x 2500мм
 • Скло 10мм гартоване
 • Профіль анодований
 • Фіксатор+замок
 • Поріг 7,5мм.

Проводимо комплексне скління алюмінієвим профілем

У компанії SKLO можна замовити виготовлення скляних конструкцій з алюмінієвим профілем для скління балконів і лоджій в квартирах, веранди або тераси в котеджах і приватних будинках, фасадів офісних, комерційних, промислових будівель.

Скління котеджів будь-якого дизайну

У нас можна замовити скління котеджів будь-якого дизайну, вимоги інтер’єру або корпоративний стиль.

Тоноване скло
скління з тонованим склом
Прозоре скло
скління з прозорим склом
Матове скло
скління з матовим склом
З гравіюванням
скління з нанесенням малюнка

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Hafele

Reynaers Aluminium

ESG

Casma

Монтаж скління котеджів

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку скління котеджів

01

Ціни на монтаж скління котеджів залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку скління котеджів значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки скління котеджів озвучується при розрахунку кошторису.

Наші пропозиції:

 • Засклення фасадів, зовнішньої частини котеджів.
 • Засклення допоміжних приміщень котеджу.
 • Повний (панорамне) або часткове скління.
 • Монтаж профілів зі склопакетами.
 • Декоративне скління.

Декоративний метод скління застосовується там, де скло несе виключно естетичну, а не практичну функцію. Наприклад, якщо річний котедж на зиму закривається ролетами, то і захисну функцію виконують ролети, а не скло. Тоді цілком можна дозволити собі встановити просто красиві скляно-полімерні панелі на терасу або альтанку, щоб огорожа служило виключно прикрасою будівлі.

Характерні переваги

Надійність і довговічність

Сучасні технології скління витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке прослужить довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб засклене приміщення знову засяяло після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Незаперечна перевага сучасних видів скління це максимум природного світла в приміщенні. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скління вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і країнам, що розвиваються технологій в сфері скління.

Безпека

Основним елементом скління, пропонованих нашою компанією, є загартоване скло - один з найміцніших і безпечних матеріалів, який при руйнуванні розсипається на безпечні осколки.

Сучасне рішення

Сучасне скління - відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Чому варто замовити скління котеджів у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев