Скління лоджій

Скління лоджій – дуже практичний хід, що дозволяє помітно розширити життєвий простір квартири, і до того ж додатково захистити будинок від холоду і протягів. При цьому правильно зроблену скління для лоджії зовсім не порушує циркуляцію повітря і не заважає провітрювання, так як сучасні конструкції дозволяють відкрити засклену лоджію для провітрювання на всю ширину простору.

Скління лоджій в квартирі та будинку

  • Тепле скління лоджії – з використанням склопакетів, високим рівнем звуко-, волого- і теплоізоляції, з енергозбереженням.
  • Холодне скління лоджії – з використанням звичайних стекол і захистом виключно від пилу, вітру, снігу.
Скління лоджій SKLO

Скління лоджій SKLO.UA

Ціна на скління лоджії:

від 32 000 грн

У вартість входить:

  • Система: SLIDING
  • Розмір: 3000мм x 2500мм
  • Скло: 10мм гартоване
  • Профіль: анодований
  • Фурнітура: фіксатор+замок
  • Поріг: 7,5мм

Проводимо комплексне скління алюмінієвим профілем

У компанії SKLO можна замовити виготовлення скляних конструкцій з алюмінієвим профілем для скління балконів і лоджій в квартирах, веранди або тераси в котеджах і приватних будинках, фасадів офісних, комерційних, промислових будівель.

Скління лоджій будь-якого дизайну

У нас можна замовити скління лоджій під будь-який дизайн, вимоги інтер’єру або корпоративний стиль.

Тоноване скло
скління з тонованим склом
Прозоре скло
скління з прозорим склом
Матове скло
скління з матовим склом
З гравіюванням
скління з нанесенням малюнка

Використовуємо тільки надійні комплектуючі

Hafele

Reynaers Aluminium

ESG

Casma

Монтаж скління лоджій

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку скління лоджій

01

Ціни на монтаж скління лоджій залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку скління лоджій значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки скління лоджій озвучується при розрахунку кошторису.

Відео виконаних проектів SKLO

Характерні переваги

Надійність і довговічність

Сучасні технології скління витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке прослужить довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб засклене приміщення знову засяяло після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Незаперечна перевага сучасних видів скління це максимум природного світла в приміщенні. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скління вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і країнам, що розвиваються технологій в сфері скління.

Безпека

Основним елементом скління, пропонованих нашою компанією, є загартоване скло - один з найміцніших і безпечних матеріалів, який при руйнуванні розсипається на безпечні осколки.

Сучасне рішення

Сучасне скління - відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Чому варто замовити скління лоджії у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

Вибирайте відповідний варіант на скління лоджії в Києві і Україні і подавайте заявку. Наша фірма в будь-якому випадку гарантує високу якість виконання і дає гарантії на всі встановлені вироби.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев