Алюміній

Post img

Алюмінієві конструкції

Алюміній як будівельний матеріал має масу переваг в порівнянні з іншими рішеннями. Саме тому алюмінієві конструкції користуються все більшим попитом у бажаючих зробити скління в приміщеннях, поміняти вікна і так далі.

Переваги алюмінієвих конструкцій

Головна перевага алюмінію – це його мала маса, що знижує навантаження на несучі будівельні конструкції. Іншою важливою перевагою є стійкість до корозії, перепадів температур. І, нарешті, алюміній незамінний, якщо ви бажаєте засклити габаритний отвір. Завдяки терморазрива і теплим стеклопакетам готова конструкція має високий коефіцієнт тепло опору.

Які можна замовити алюмінієві конструкції в Києві від виробника

Отже, які ж різновиди виробів з алюмінію користуються найбільшим попитом. Як зазначалося вище, перш за все, затребувані конструкції для скління, а також монтажу дверей і перегородок.

Різновиди алюмінієвих конструкцій:

  • Вікна та віконні конструкції.
  • Двері міжкімнатні, в отвір, зовнішні.
  • Розсувні конструкції і системи.

Уточнимо, що розсувні системи задіюються для скління, в тому числі панорамного. Мала вага алюмінію робить такі конструкції легкими і зручними в повсякденному зверненні.

Де придбати конструкції з алюмінієвого профілю в Україні

Пропонуємо замовити конструкції алюмінієві в нашій компанії «Скло». Замовлення можливо зробити онлайн на сайті фірми www.sklo.ua в будь-який час. Заявки обробляються в найближчий робочий день.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев