Алюмінієві перегородки в стилі LOFT

 

Перегородки алюмінієві в стилі LOFT – модний тренд дизайнерського оформлення офісно-адміністративних приміщень. Найбільш за все алюмінієві перегородки в стилі LOFT доречні в приміщеннях, спочатку стилізованих під «лофт», хоча гармонійно вписуються і в інші за стилем інтер’єри. Такий стиль, як «лофт» прийшов до нас з Америки, а точніше – з Нью-Йорка, де виник в 30-40-ті роки ХХ століття.

У США під «лофтом» малися на увазі занедбані виробничі будівлі, горищні приміщення і мансардні поверхи. Результат спроб відродити і упорядкувати їх максимально бюджетним способом, залишивши необробленими цегляні поверхні і не закриваючи металеві балки, і став іменуватися стилем «лофт». «Лофтового» перегородки – це засклені модулі, обрамлені профілем з алюмінію. Якщо з таких перегородок зробити окремо розташовану кімнатку посеред залу – здалеку це буде нагадувати акваріум, що виглядає досить ефектно і неординарно.

Алюмінієві перегородки LOFT в Києві:

  • Товщина профілю – від 20 міліметрів.
  • Товщина скла – від 5 міліметрів.
  • Тип скла – звичайне, загартоване, декоративне.
  • Інтеграція з дверима – розсувними, орними.
  • Покриття профілю – матове, глянцеве, шагрень.

 

Замовити алюмінієві перегородки запрошуємо в нашій компанії – якість і довговічність конструкції гарантується. До слова, терміни виконання таких замовлень менше, ніж, якщо робити подібні конструкції з сталевого профілю.

 

 

 

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев