Офісні алюмінієві перегородки

В сучасних офісах часто є прекрасна можливість самим спланувати своє внутрішнє простір – з вільним плануванням це цілком імовірно. Найкрасивіший і одночасної практичний варіант – встановити офісні алюмінієві перегородки, розмежувавши приміщення різного призначення.

Переваги алюмінієвих перегородок

Головна перевага таких перегородок для офісу – це їх звукоізоляція і візуальне збереження незагромождённого простору. Використовуючи алюміній для поділу приміщень, ви можете бути впевнені, що нескінченні телефонні дзвінки в відділі продажів не будуть заважати бухгалтерам і розробникам, а сторонні ніколи не почують, про що йде мова в кімнаті для переговорів.

Які можна замовити офісні алюмінієві перегородки в Києві від виробника

Сьогодні ринок пропонує різні види офісних перегородок, зроблених з алюмінію. Існує кілька основних параметрів, за якими вони розрізняються.

Види перегородок зі скла:

  • Стаціонарні – скляна стіна на висоту приміщення з дверцятами.
  • Розсувні – зі зміщується профілем.
  • Офісні – по звукоізоляції повністю замінює стіну.

Заповнення може бути зі скла – матового, прозорого або декоративного або ж різні декоративні матеріали – сендвіч-плита, ДСП. Фурнітура і профіль – глянцева, матова, пофарбована по розкладці RAL.

Вибір здійснюється залежно від призначення огороджують простору і дизайну.

Де придбати алюмінієві офісні перегородки в Україні

Пропонуємо замовити пластикові офісні перегородки перегородки для офісу у нас в компанії «Скло». Є чудова можливість зробити замовлення онлайн на сайті фірми www.sklo.ua в будь-який зручний час, а в найближчий робочий день ваше замовлення буде прийнятий в роботу.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев