Алюмінієві стаціонарні перегородки

 

Алюмінієві стаціонарні перегородки – відмінний спосіб зонувати простір у великих залах в офісах, зробити всесезонну веранду або альтанку на дачі, панорамний балкон із збереженням огляду. Стаціонарні алюмінієві перегородки мають чудову тепло- і звукоізоляцією за рахунок якості використовуваних матеріалів, ущільнювачів, стекол і повітряних камер між склом, такі конструкції захищають повітря в приміщенні від надлишку вологості, коду на вулиці дощ.

Перегородки алюмінієві стаціонарні – основні характеристики:

  • Показники звукоізоляції до 40дБ.
  • Висока герметичність і використання ущільнювачів по всьому периметру.
  • Відсутність оптичних спотворень видимості.
  • Можливість «вписати» в різні стилі інтер’єру за рахунок використання звичайного, загартованого або декоративного скла і різного дизайну профілю.
  • Можливість зробити матовий, глянсовий, муар
  • Товщина профілю – від 40 мм, товщина скла – від 5 мм.

 

Перегородки стаціонарні алюмінієві, зроблені нашою компанією, відрізняються високою якістю, красою, міцністю, довговічністю. З профілю можна створити конструкцію будь-якої форми – строго прямокутної або за індивідуальним замовленням виконаним у вигляді трикутника, ромба, п’ятикутника, який буде змонтований в готовий проріз. Є можливість замовити попередній приблизний прорахунок, виславши розміри і фото приміщення файлом через наш сайт. Точний прорахунок виконується після виїзду зморщок на об’єкт і професійного обміру щоб уникнути помилок і неточностей.

 

 

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев