Стаціонарні пластикові перегородки

Пластикові стаціонарні перегородки – хороше рішення на випадок, якщо потрібно спорудити якесь окреме приміщення або закритий простір в загальному великому приміщенні. Так, в офісах таким способом роблять «кабінет начальника», через прозорі стіни якого можна спостерігати за підлеглими. У будинках з персоналом стаціонарні пластикові перегородки використовуються для відгородження кімнатки консьєржа або поста для охоронців. А на дачі перегородки стаціонарні пластикові застосовують для зведення веранди.

Ціна на стаціонарні пластикові перегородки 2×2,2 м в комплектації:

  • Скло: 1 камерний склопакет
  • Профіль: Intrline
  • Фурнітура: Vorne
5 540 грн

Стаціонарні пластикові перегородки SKLO.UA

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Rehau

Maco

Hoppe

Guardian Glass

Монтаж стаціонарних пластикових перегородок

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку стаціонарних пластикових перегородок

01

Ціни на монтаж стаціонарних пластикових перегородок залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку стаціонарних пластикових перегородок значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки стаціонарних пластикових перегородок озвучується при розрахунку кошторису.

Надійність і довговічність

Усередині будь-якої пластикової конструкції встановлений метал, завдяки чому вона і називається в народі металопластикова і в зв'язку з цим дана конструкція вважається міцною і при відкритті, закритті дверей не виникає парусність.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб пластикова перегородка знову засяяла послепопаденія забруднення знадобиться простий засіб і звичайна щітка для миття вікон.

Ціна

Доступна ціна - це головна перевага пластикових перегородок, в порівнянні з аналогами з цільного скла або алюмінієвими.

Чому варто замовити стаціонарні пластикові перегородки у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев