Скляні торгові перегородки

У разі, коли потрібно максимально продемонструвати переваги вашого магазину і продаваного в ньому товару, найкращим рішенням будуть спеціальні прозорі перегородки. Вони максимально відкривають огляд, при цьому зберігаючи захисну функцію.

Монтаж кляних перегородок для торгових центрів і комерційних приміщень

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку кляних перегородок для торгових центрів і комерційних приміщень

01

Ціни на монтаж кляних перегородок для торгових центрів і комерційних приміщень залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку кляних перегородок для торгових центрів і комерційних приміщень значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки кляних перегородок для торгових центрів і комерційних приміщень озвучується при розрахунку кошторису.

Компанія «Світлопрозорі конструкції в архітектурі SKLO» пропонує сучасні елегантні скляні торгові перегородки з надміцного загартованого скла. При розміщенні магазину в межах об’єкту, що охороняється торгового центру немає необхідності в додаткових заходах безпеки. Зате є необхідність максимально привернути покупців, у яких і так розбігаються очі від великої кількості торгових точок і пропозицій.

Переваги скляних перегородок для ТЦ

Крім усього іншого, великі засклені поверхні пропускають більше світла, що теж плюс для поліпшення презентації вашого товару. Попередні заявки чекаємо на сайті www.sklo.ua: звертайтеся, і нехай ваш магазин буде найкрасивішим і елегантно оформленим.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев