Скляні торгові перегородки

У разі, коли потрібно максимально продемонструвати переваги вашого магазину і продаваного в ньому товару, найкращим рішенням будуть спеціальні прозорі перегородки. Вони максимально відкривають огляд, при цьому зберігаючи захисну функцію.

Скляні торговельні перегородки від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Скляні торгові перегородки у Києві SKLO.UA
Скляні торгові перегородки у Києві SKLO.UA

Сучасні скляні перегородки для будь-яких цілей

для офісів і бізнес центрів
для ресторанів, барів та кафе
для будинку, котеджу та квартири
для магазинів і торгівельно-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для салонів краси та медичних центрів

Монтаж кляних перегородок для торгових центрів і комерційних приміщень

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку кляних перегородок для торгових центрів і комерційних приміщень

01

Ціни на монтаж кляних перегородок для торгових центрів і комерційних приміщень залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку кляних перегородок для торгових центрів і комерційних приміщень значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки кляних перегородок для торгових центрів і комерційних приміщень озвучується при розрахунку кошторису.

Компанія «Світлопрозорі конструкції в архітектурі SKLO» пропонує сучасні елегантні скляні торгові перегородки з надміцного загартованого скла. При розміщенні магазину в межах об’єкту, що охороняється торгового центру немає необхідності в додаткових заходах безпеки. Зате є необхідність максимально привернути покупців, у яких і так розбігаються очі від великої кількості торгових точок і пропозицій.

Переваги скляних перегородок для ТЦ

  • Максимальний огляд для покупців.
  • Можливість декоративного оформлення (напилення, фарбування, малюнок).
  • Можливість комбінації стандартних і нестандартних форм перегородок.
  • Додатковий рекламний носій з можливістю розміщення інформації на всю стіну.

Крім усього іншого, великі засклені поверхні пропускають більше світла, що теж плюс для поліпшення презентації вашого товару. Попередні заявки чекаємо на сайті www.sklo.ua: звертайтеся, і нехай ваш магазин буде найкрасивішим і елегантно оформленим.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев