Міжкімнатні скляні перегородки

Міжкімнатні скляні перегородки дозволяють втілити безліч дизайнерських ідей і допоможуть красиво і комфортно «зонувати» простір. Скляні міжкімнатні перегородки активно використовуються в приватних будинках і квартирах, офісах і торгових центрах.

Скляні міжкімнатні перегородки задіюються також у допоміжних приміщеннях (веранди, басейни, тераси) або в торгових і громадських будівлях (магазини, вокзали, центр адміністративних послуг). Міжкімнатні стелиться перегородки відмінно пропускають сонячне світло, дозволяють економити на електриці, а відвідувачам – бачити, що відбувається всередині.

У компанії SKLO можна замовити скляні міжкімнатні перегородки з будь-яким склом прозоре, матове, з лазерним гравіюванням або смарт скло. Фурнітура для міжкімнатних перегородок може бути пофарбована в будь-який колір по RAL.

Ціна скляної перегородки 2,5×1 м в комплектації:

  • скло гартоване 10мм
  • профіль алюмінієвий
  • швелер з ущільнювальними гумками
  • встановлення
  • доставка
10 570 грн

Скляні міжкімнатні перегородки SKLO.UA

Міжкімнатні скляні перегородки для будь-якого дизайну

У нас можна замовити виготовлення міжкімнатних скляних перегородок під будь-який дизайн, вимоги інтер’єру і стиль.

Тоноване скло
стаціонарна скляна перегородка з тонування скла
Прозоре скло
стаціонарна скляна перегородка з прозорим склом
Матове скло
стаціонарна скляна перегородка з матовим склом
З гравіюванням
стаціонарна скляна перегородка з лазерним гравіюванням

Тільки безпечне, надійне і сучасне скло

Загартоване скло

перегородка з загартованого скла
Загартоване скло завдяки високому рівню безпеки застосовується в самих різних областях: скління фасадів і покрівлі, атріуми, вітрини, перегородки, зенітні ліхтарі, душові кабіни, скління ліфтів і ескалаторів, огородження сходів.

Триплекс

перегородка з триплекс скла
Триплекс - це багатошарове ламіноване скло, що складається з двох і більше стекол, з'єднаних між собою за допомогою спеціальної полімерної плівки. Триплекс вважається найбезпечнішим склом, оскільки володіє характеристиками міцності, які можна покращувати за рахунок товщини.

Cмарт скло

перегородка зі смарт скла
Смарт скло (розумне скло) - це ламіноване світлопрозоре виріб з композитних матеріалів, яке з прозорого перетворюється в незворушне матове скло одним натисканням кнопки вимикача. Процес перемикання відбувається за допомогою електричного струму.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Hafele

Haideli

ESG

Casma

Монтаж міжкімнатних скляних перегородок

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку міжкімнатних скляних перегородок

01

Ціни на монтаж міжкімнатних скляних перегородок залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку міжкімнатних скляних перегородок значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки міжкімнатних скляних перегородок озвучується при розрахунку кошторису.

Надійність і довговічність

Сучасні скляні перегородки витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб скляна перегородка знову засяяла після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Плюс скляної перегородки ще і в тому, що вона не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скляних перегородок вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і, звичайно ж, що розвиваються технологій в сфері скління

Безпека

Основним елементом скляних перегородок, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо - це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Сучасне рішення

Скло - це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване - його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього - скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Чому варто замовити міжкімнатні скляні перегородки у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев