Скляні розсувні перегородки

Розсувні скляні перегородки використовуються для поділу простору «опен спейс» і задіюються як функціональний елемент інтер’єру в квартирах, котеджах і приватних будинках, офісах.

У компанії SKLO можна замовити скляні розсувні перегородки з прозорим, матовим і тонованим склом, фурнітура може бути пофарбована в будь-який колір RAL. Скляні розсувні перегородки відрізняються великою візуальної та фізичної легкістю, легко відкриваються при цьому абсолютно безпечні і надійні.

Скляні розсувні перегородки від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Стеклянные раздвижные перегородки в Киеве SKLO.UA
Скляні розсувні перегородки в Києві SKLO.UA

Сучасні скляні перегородки для будь-яких цілей

для офісів і бізнес центрів
для ресторанів і кафе
для дому та квартири
для магазинів і торгівельно-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для медичних центрів

Оформлення скла розсувних скляних перегородок під будь-який дизайн інтер’єру

У нас можна замовити виготовлення розсувних скляних перегородок під будь-який дизайн, вимоги інтер’єру або корпоративний стиль.

скляна перегородка з прозорим склом

Прозоре

Прозоре скло це класичний вибір, який підходить практично для всіх видів скління та забезпечує безперешкодне надходження світла в приміщення.

У нашій компанії можна замовити скляні конструкції з надпрозоре склом «Діамант». Це скло без будь-яких відтінків і створює видимість повністю відкритого простору.
скляна перегородка з матовим склом

Mатове

Матове скло - відмінний інструмент регулювання прозорості і сучасне рішення як для зовнішнього оформлення будівель, так і для внутрішнього оформлення інтер'єру приміщення.

Матове скло м'яко і красиво розсіює проходить крізь нього світло, а також елегантно приховує від сторонніх очей, те, що відбувається за стінами установи, офісу, квартири, душових, роздягальнях і інших приміщеннях.
скляна перегородка з тонованим склом

Тоноване

Тоноване скло - це надійний захист від яскравих сонячних променів. Головна перевага тонованого скла перед матовим є можливість вибору різних відтінків. Сфера застосування тонованого скла не особливо відрізняється від сфери застосування звичайного або матового.
скляна перегородка з малюнком або лазерним гравіюванням

З малюнком

Лазерне гравірування скла застосовується для нанесення зображення на готовий склопакет. З її допомогою можна прикрасити скло малюнками, орнаментами, написами, логотипами. Сучасні дизайнери активно використовують технологію для створення стильних і творчих проектів інтер'єрів. Також така прикраса буде вигідно виглядати на перегородках або інших скляних конструкціях в офісі з логотипом компанії.

Переваги розсувних скляних перегородок

Надійність і довговічність

Сучасні скляні перегородки витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб скляна перегородка знову засяяла після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Плюс скляної перегородки ще і в тому, що вона не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скляних перегородок вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і, звичайно ж, що розвиваються технологій в сфері скління

Безпека

Основним елементом скляних перегородок, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо - це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Сучасне рішення

Скло - це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване - його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього - скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Виробництво розсувних скляних перегородок

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних профільних систем, систем скління і фурнітури, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Hafele

Haideli

ESG

Casma

Тільки безпечне, надійне і сучасне скло

закаленное стекло

Загартоване скло

Загартоване скло завдяки високому рівню безпеки застосовується в самих різних областях: скління фасадів і покрівлі, атріуми, вітрини, перегородки, зенітні ліхтарі, душові кабіни, скління ліфтів і ескалаторів, огородження сходів.
триплекс скло

Триплекс

Триплекс - це багатошарове ламіноване скло, що складається з двох і більше стекол, з'єднаних між собою за допомогою спеціальної полімерної плівки. Триплекс вважається найбезпечнішим склом, оскільки володіє характеристиками міцності, які можна покращувати за рахунок товщини.
Смарт стекло

Cмарт скло

Смарт скло - це розумне скло, яке під дією електричного струму з прозорого перетворюється в незворушне матове одним натисканням кнопки кнопки.

Монтаж скляних розсувних перегородок

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку скляних розсувних перегородок

01

Ціни на монтаж скляних розсувних перегородок залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку скляних розсувних перегородок значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки скляних розсувних перегородок озвучується при розрахунку кошторису.

Розсувні скляні перегородки без проблем

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев