Скляні розсувні перегородки

Скляні розсувні перегородки мають наішірочайшую сферу застосування. Вони задіюються як елемент інтер’єру починаючи від душової, закінчуючи перегородкою в офісі, квартирі і склінням терас і веранд. Розсувні скляні перегородки використовуватися для поділу простору «опен спейс». Вони також можуть чисто символічно відгородити якусь частину допоміжного приміщення або басейну на в приватному будинку.

Безрамні конструкції відрізняються великою візуальної та фізичної легкістю, легко відкриваються, при цьому захищаючи певну частину приміщення від бризок води (ванна або басейн), від атмосферного впливу тераси і веранди. Така конструкція може захищати від чужих поглядів зону відпочинку або кімнату для гостей (якщо використовувати непрозоре скло).

Перегородки скляні розсувні – переваги:

  • Краса, дизайн, оригінальність.
  • Легкість повсякденного користування.
  • Стійкість до цвілі і вологи.
  • Тепло- і звукоізоляція приміщення, якщо склити весь проріз із застосуванням ущільнювачів для зазорів (в залежності від системи).
  • Ударостійкість, міцність конструкції.

У наших перегородках «скляний» не означає крихкий, тому що ми використовуємо для перегородок скло, яке не схильне до тріщин, і навіть при сильному ударі не розлітається на гострі осколки завдяки гарту і тріплексаціі. А тому це найбільш практичний і безпечний варіант перегородок.

Розсувна скляна перегородка аналог Rimadesio

Розумна перегородка зі смарт скла

Лофт перегородка для офісу

Телескопічна розсувна перегородка

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев