Скляні розсувні перегородки

Розсувні скляні перегородки використовуються для поділу простору «опен спейс» і задіюються в якості елементу інтер’єру в квартирах для поділу між кімнатами, у ванній кімнаті і на балконах, в приватних будинках для скління терас і веранд і виходв до басейну, і в сучасних офісах для пеговорних і кабінетів.

У компанії SKLO можна замовити скляні розсувні перегородки з прозорим, матовим і тонованим склом, фурнітура може бути пофарбована в будь-який колір RAL. Скляні розсувні перегородки відрізняються великою візуальної та фізичної легкістю, легко відкриваються при цьому абсолютно безпечні і надійні.

Ціна скляної перегородки 2,5×1 м в комплектації:

  • Cкло гартоване 10мм
  • Профіль алюмінієвий
  • Швелер з ущільнювальними гумками
  • розсувні верхньоподвісні система
  • встановлення
  • доставка
19 950 грн
Скляні розсувні перегородки SKLO.UA

Скляні розсувні перегородки SKLO.UA

Розсувні скляні перегородки для будь-якого дизайну

У нас можна замовити виготовлення розсувних скляних перегородок під будь-який дизайн, вимоги інтер’єру або корпоративний стиль.

Тоноване скло
стаціонарна скляна перегородка з тонування скла
Прозоре скло
стаціонарна скляна перегородка з прозорим склом
Матове скло
стаціонарна скляна перегородка з матовим склом
З гравіюванням
стаціонарна скляна перегородка з лазерним гравіюванням

Тільки безпечне, надійне і сучасне скло

Загартоване скло

перегородка з загартованого скла
Загартоване скло завдяки високому рівню безпеки застосовується в самих різних областях: скління фасадів і покрівлі, атріуми, вітрини, перегородки, зенітні ліхтарі, душові кабіни, скління ліфтів і ескалаторів, огородження сходів.

Триплекс

перегородка з триплекс скла
Триплекс - це багатошарове ламіноване скло, що складається з двох і більше стекол, з'єднаних між собою за допомогою спеціальної полімерної плівки. Триплекс вважається найбезпечнішим склом, оскільки володіє характеристиками міцності, які можна покращувати за рахунок товщини.

Cмарт скло

перегородка зі смарт скла
Смарт скло (розумне скло) - це ламіноване світлопрозоре виріб з композитних матеріалів, яке з прозорого перетворюється в незворушне матове скло одним натисканням кнопки вимикача. Процес перемикання відбувається за допомогою електричного струму.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Hafele

Haideli

ESG

Casma

Монтаж розсувних скляних перегородок

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку розсувних скляних перегородок

01

Ціни на монтаж розсувних скляних перегородок залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку розсувних скляних перегородок значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки розсувних скляних перегородок озвучується при розрахунку кошторису.

Відео виконаних проектів SKLO

Надійність і довговічність

Сучасні скляні перегородки витримують значні навантаження, адже при їх виготовленні використовують високоміцне загартоване скло, яке буде служити довгі довгі роки.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб скляна перегородка знову засяяла після попадання забруднення знадобиться простий засіб для миття вікон і звичайна щітка для миття вікон.

Максимум природного світла

Плюс скляної перегородки ще і в тому, що вона не заважає природного освітлення. Завдяки цій властивості можна легко і спокійно розділити приміщення, залишаючи при цьому постійне потрапляння світла в обидві частини розділеного приміщення.

Різноманіття конструкцій

Вибір варіантів скляних перегородок вражає своєю різноманітністю. Практично будь-яка дизайнерська і архітектурна ідея може бути здійснена нашою компанією, завдяки наявності на даний момент сучасних і якісних профільних систем, комплектуючих і, звичайно ж, що розвиваються технологій в сфері скління

Безпека

Основним елементом скляних перегородок, які пропонує наша компанія, є загартоване скло. А як відомо - це не тільки один з міцних матеріалів, а й один з найбезпечніших. Якщо якимось чином вдасться розбити таке скло, то осколки не представлять собою ніякої небезпеки, оскільки будуть абсолютно нешкідливі.

Сучасне рішення

Скло - це будівельний матеріал майбутнього. Воно не псується, не піддається корозії, не покривається пліснявою і, якщо скло гартоване - його дуже важко розбити або деформувати. Крім усього - скло відмінно вписується практично в будь-який дизайн і дозволяє архітекторові або дизайнерові втілити в життя найсміливіші ідеї в реальність.

Чому варто замовити розсувні скляні перегородки у компанії SKLO?

Надаємо повний комплекс робіт під ключ!

Прорахунок

Проектування

Виготовлення

Доставка

Монтаж

Сервісне обслуговування

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев