Скляні складні перегородки

Скляні складні перегородки мають найширшу сферу застосування. Вони задіюються як елемент інтер’єру в житловому просторі, будь то душова або поділ між кімнатами. Складні скляні перегородки використовуються для офісу, щоб було зручніше створювати якесь «трансформоване» простір, щоб розділити приміщення на зони в міру необхідності. Такі конструкції можна встановити в приватному будинку, щоб захистити від атмосферного впливу терасу або веранду. У відкритому положенні система займає мало місця, максимально відкриваючи отвір.

Усі пропоновані клієнтам перегородки скляні складні виготовлені з розжареного скла, що володіє підвищеною стійкістю до ударів. Вони не схильні до тріщин, сколів. При розбиванні скло кришитися на безпечні осколки.

Перегородки складні скляні – головні переваги:

  • Краса, оригінальний дизайн.
  • Простота повсякденного користування.
  • Стійкість до вологи і грибка (варіант для санвузлів і басейнів, вулиць).
  • Додаткова тепло- і шумоізоляція приміщення, якщо скління від підлоги до стелі.
  • Ударостійкий і стійкість конструкції.

Якщо потрібно забезпечити непрозорість, то для виготовлення таких перегородок можна задіяти непрозоре матове декоративне скло. Таке скло має відмінну светопропускаймость, а побачити, що відбувається через неї важко. Так що така конструкція може стати хорошим рішенням поділу на зони для офісу або будинку.

Безрамне скління балкона дуже великих габаритів

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев