Пластик

Post img

Металопластикові конструкції

 

Металопластикові конструкції – популярний і практичний елемент сучасного інтер’єру будинку, офісу, дачі. Цікаво, що ПВХ – полівінілхлорид – був відкритий ще в позаминулому столітті в 1835 році, хоча, наприклад, металопластикове вікно було запатентовано в 1952 році, а вперше випущено тільки в 1959 році.

Справжній бум почався лише на межі тисячоліть, приблизно в кінці 90-х – початку 2000-х років, коли металопластикові системи отримали повсюдне поширення. Зараз металопластикова конструкція – перевірений спосіб вирішення питань, якщо приміщення потрібно ідеальна тепло- і звуконепроникність.

Різновиди металопластикових конструкцій:

  • Вікна (традиційні прямокутні, квадратні, круглі, арочні, п’ятикутні і так далі).
  • Двері (розсувного, орного типу).
  • Металлопластиковая система (похило, паралельно-або підйомно-зсувні, «гармошка»).
  • Офісні перегородки (прямі, кутові).
  • Остеклення балконів, мансард, лоджій.

 

Всі перераховані вище вироби можуть бути виконані в традиційному білому кольорі або ж з кольорового пластику з текстурою – ламінованого. Ламінація – це нанесення за допомогою клею і ламінуючого обладнання спеціальної ПВХ плівки, яка здатна витримувати перепади температур, вологість, вплив ультрафіолетових променів і інші атмосферні явища.

Пластик ПВХ простий в догляді – він легко відмивається від пилу і брудних бризок звичайної теплою водою, часто навіть без застосування миючих засобів. Звертайтеся, замовляйте, користуйтеся!

Пластикова симфонія СКЛО – гармонійне поєднання металопластикових конструкцій з вашим інтер’єром.

Ми працюємо з профільними системами з найвищими теплоізоляційними та звукопоглинаючими характеристиками, ексклюзивним дизайном та фурнітурою, які гарантують безпеку і довгі роки безвідмовної роботи. Ми віддаємо перевагу елітним профільним системам таких брендів як: Salamander, Rehau і Sсhuko. Для виробництва профілів використовуються високоекологічні матеріали. Всі конструкції укомплектовані оригінальними ущільнювачами і допускаються декоруванням будь-яким кольором палітри RAL.

 

Металопластикові вікна та двері прості в обслуговуванні, енергоефективні, забезпечують відмінне шумозаглушення і захист від злому, а також не деформуються і не запалюються.

Пластикові конструкції - довговічні і стійкі до пошкоджень. Вони доступні в різних дизайнах і кольорах. Виходячи з цього є можливість вибрати кращий варіант для прикраси свого будинку без необхідності йти на компроміс за якістю.

Розсувні системи допомагають відчути простір і природне освітлення в повній мірі, не займаючи при цьому багато місця.

Така система може бути виготовлена за індивідуальним замовленням. Ви можете вибрати зовнішній вигляд конструкції з широкого спектра кольорів.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев