Пластик

Post img

Пластикова симфонія СКЛО – гармонійне поєднання металопластикових конструкцій з вашим інтер’єром.

Ми працюємо з профільними системами з найвищими теплоізоляційними та звукопоглинаючими характеристиками, ексклюзивним дизайном та фурнітурою, які гарантують безпеку і довгі роки безвідмовної роботи. Ми віддаємо перевагу елітним профільним системам таких брендів як: Salamander, Rehau і Sсhuko. Для виробництва профілів використовуються високоекологічні матеріали. Всі конструкції укомплектовані оригінальними ущільнювачами і допускаються декоруванням будь-яким кольором палітри RAL.

Металопластикові вікна та двері прості в обслуговуванні, енергоефективні, забезпечують відмінне шумозаглушення і захист від злому, а також не деформуються і не запалюються.

Пластикові конструкції - довговічні і стійкі до пошкоджень. Вони доступні в різних дизайнах і кольорах. Виходячи з цього є можливість вибрати кращий варіант для прикраси свого будинку без необхідності йти на компроміс за якістю.

Розсувні системи допомагають відчути простір і природне освітлення в повній мірі, не займаючи при цьому багато місця.

Така система може бути виготовлена за індивідуальним замовленням. Ви можете вибрати зовнішній вигляд конструкції з широкого спектра кольорів.