Металопластикові конструкції і системи

Металопластикові конструкції – популярний і практичний елемент сучасного інтер’єру будинку, офісу, дачі. Сучасні металопластикові конструкції – перевірений спосіб вирішення питань, якщо приміщенню потрібна хороша тепло- і звукоізоляція при доступній ціні. У компанії SKLO можна замовити виготовлення всіх видів металопластикових конструкцій – перегородки, вікна, двері, розсувні системи, з можливістю фарбування в будь-який колір RAL або з ламінуванням.

Металопластикові конструкції від SKLO це

  • індивідуальні рішення будь-якої складності
  • власне виробництво і монтаж
  • доступна ціна на ексклюзивні проекти
Металлопластиковые конструкции в Киеве SKLO.UA
Металопластикові конструкції в Києві SKLO.UA

Сучасні металопластикові конструкції і системи для будь-яких цілей

для офісів і бізнес центрів
для ресторанів, барів та кафе
для будинку, котеджу та квартири
для магазинів і торгівельно-розважальних центрів
для банків і фінансових установ
для виробничих підприємств
для освітніх центрів і установ
для салонів краси та медичних центрів

Оформлення скла металопластикових конструкцій і систем під будь-який дизайн інтер’єру

У нас можна замовити виготовлення металопластикові конструкції під будь-який дизайн, вимоги інтер’єру або корпоративний стиль.

Тоноване скло
металопластикові конструкції з тонованим склом
Прозоре скло
металопластикові конструкції з прозорим склом
Матове скло
металопластикові конструкції з матовим склом
З гравіюванням
металопластикові конструкції з лазерним гравіюванням

Всі види пластикових конструкцій

Металопластикові вікна та двері прості в обслуговуванні, енергоефективні, забезпечують відмінне шумозаглушення і захист від злому, не деформуються, довговічні і стійкі до пошкоджень. Пластикові вікна і двері доступні в різних дизайнах і кольорах. У нас Ви можете вибрати і замовити кращий варіант для свого будинку, офісу, бізнесу без необхідності йти на компроміс за якістю.

Пластиковые окна

Пластикові вікна

Пластикові вікна – практично повсюдно поширилося рішення для всіх, хто зацікавлений в найкращій теплоізоляції, зниженні витрат на опалення взимку і на електроенергію для кондиціонерів влітку.

Пластиковые двери

Пластикові двері

Пластикові двері досить часто встановлюють в офісах, магазинах, соц. установах, рідше – в житлових приміщеннях. В пластикові двері можна поставити замок і ручку офісну. Це можуть бути як міжкімнатні пластикові двері, так і вхідні, штульпові, що часто можна спостерігати в міні торгових точках, магазинах, офісах, салонах на першому поверсі будівлі і інших організаціях.

Пластиковые раздвижные системы

Пластикові розсувні системи

Пластикова розсувні система – чудове рішення в разі, коли необхідно заощадити метри балкона, лоджії, веранди, тераси. Як правило, розсувні конструкція встановлюється там, де виконується скління до статі, будь то двері або вікна для будинку, готельного номера, дачі, зимового саду. У нас можна Замовити всі види пластикових розсувних систем: слайдінговий, похило-зрушення, паралельно-зсувні, підйомно-розсувні, гармошка.

Пластиковые перегородки

Пластикові перегородки

Перегородки пластикові – перевірена альтернатива іншим аналогам. Пластик досить простий у застосуванні і монтажі і набагато дешевше алюмінієвих або скляних перегородок. Пластикові перегородки володіють підвищеною шумоізоляцією, посиленими міцності. Пластикові конструкції використовуються для зонування простору офісу, створення окремих приміщень, для вхідних груп.

Переваги металопластикових конструкцій і систем

Надійність і довговічність

Усередині будь-якої пластикової конструкції встановлений метал, завдяки чому вона і називається в народі металопластикова і в зв'язку з цим дана конструкція вважається міцною і при відкритті, закритті дверей не виникає парусність.

Простота в експлуатації і догляді

Для того щоб металопластикові конструкції знову засяяли після попадання забруднення знадобиться простий засіб і звичайна щітка для миття вікон.

Ціна

Доступна ціна - це головна перевага пластикових конструкцій, в порівнянні з аналогами з цільного скла або алюмінієвими.

Виробництво металопластикових конструкцій і систем

Власне високотехнологічне виробництво, співпраця з виробниками надійних і сучасних профільних систем, систем скління і фурнітури, а також великий досвід роботи над проектами різного рівня складності дозволяє нам втілювати ідеї наших клієнтів за розумними цінами.

Тільки кращі комплектуючі перевірених виробників

Rehau

Maco

Glasstrosch

Penosil

Монтаж металопластикових конструкцій

Компанія Скло займається монтажем світлопрозорих конструкцій з 2004 року. Один з основних наших ресурсів - це якісний монтаж, завдяки якому ми ростемо і розвиваємося, отримуючи повторні звернення та рекомендації. У нашій компанії є бригада, яка працює з нами з перших днів заснування і ці люди передають свій досвід і цінності компанії новоприбулим.

Компанія Скло пройшла теоретичне навчання і практичну атестацію по будівельним стандартам з монтажу, а саме ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 та ДСТУ Б.В.2.6-146: 2010 і отримала Свідоцтво на право використання знака «Якісний МОНТАЖ».

Ціна на установку металопластикових конструкцій

01

Ціни на монтаж металопластикових конструкцій залежать від обсягу проекту, умов і особливостей установки конструкцій на об’єкті.

02

Ціна на установку металопластикових конструкцій значно нижче якщо ви замовляєте виготовлення конструкцій у нашій компанії.

03

Точна вартість установки металопластикових конструкцій озвучується при розрахунку кошторису.

Металопластикові конструкції і системи без проблем

Весь комплекс робіт під ключ у одній кампанії!
Прорахунок
Проектування
Виготовлення
Доставка
Монтаж
Обслуговування
СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев