Що обрати : АЛЮМІНІЙ або ПЛАСТИК?

Що обрати : АЛЮМІНІЙ або ПЛАСТИК?

Блог компанії СКЛО 13.04.2020

Плануючи скління багато хто стикається з вибором між алюмінієвим і пластиковим профілем. До світлопрозорих конструкцій, які можна виконати з цих двох матеріалів в комплексі зі склом, в основному відносять: вікна, двері, розсувні системи і перегородки (можливі і інші види скління).

Ми підготували кілька фактів про ці матеріали, які допоможуть зробити правильний вибір для скління Вашого об’єкту:

  • Для стандартного скління (наприклад вікна в квартирі) в більшості випадків використовують пластик, а для більш сміливих дизайнерських рішень, які не відповідають стандартним розмірам краще підійде алюміній.
  • Пластик – це оптимальний варіант для закриття проємів в жилих приміщеннях за невелику ціну. У конструкціях з цього матеріалу високі шумо-, теплоізоляційні показники. Алюміній ні в якому разі не програє в цій характеристиці, просто коштує дорожче.
  • Алюміній – більш міцний і довговічний матеріал, менше схильний до лінійних розширень від температурних коливань. Алюмінієвий профіль дозволяє виготовити конструкції набагато більшого розміру ніж металопластиковий, при цьому забезпечити максимум світлового прорізу. Так само алюміній більш екологічно чистий матеріал ніж ПВХ з якого робляться металопластикові вікна.
  • Кольорова палітра алюмінієвих конструкцій налічує набагато більше варіантів фарбування профілю, ніж у пластику.
  • Ширина алюмінієвого профілю може варіюватися від самого тонкого до широкого (як вимагає концепція дизайну). Профілі із пластику зазвичай стандартного розміру.

Якщо у Вас залишилися питання – ми відповімо на них по телефону +38 067 563 36 33

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев