Види скла

Види скла

Блог компанії СКЛО 06.12.2018

У сучасній архітектурі та інтер’єрі використовується велика кількість скла різного виду і з різними властивостями. Зараз існує тенденція стирати межі між приміщенням і зовнішнім середовищем за допомогою габаритних скляних конструкцій, створювати необтяжений простір завдяки скляним перегородкам, які гармонійно поєднують в собі функціональність і естетичність. Ми підтримуємо цю тенденцію і допоможемо в ній розібратися.
Найпоширеніше скло – флоат 4мм, саме воно найчастіше використовується в склопакетах віконних конструкцій.

На сьогоднішній день з’явилася потреба в габаритному склінні отворів, в допомогу приходить загартоване скло, скло триплекс, ультра прозоре і кольорове скло: в масі або з плівкою.

Гартоване скло – це скло яке проходить певну термічну обробку після чого стає міцнішим. Це скло вважається безпечним, так як при розбиванні скло кришиться на дрібні негострі шматочки.

Триплекс – це склеєні між собою спеціальним полімером або спеціальною плівкою два і більше стекол. Зазвичай триплекс роблять із загартованого скла. Триплекс – також безпечний різновид скла (коли розбивається – всі уламки залишаються на плівці).

Найчастіше таке скло використовується в інтер’єрі (перегородки, двері, перила) або в якості зовнішнього скла: в склопакеті фасаду або габаритного отвору.

Для відчуття безбар’єрного простору між приміщенням і зовнішнім середовищем або для зонування простору в інтер’єрі без спотворення кольору використовується ультра прозоре скло DIAMOND.

Скло – чудовий архітектурно піддатливий матеріал. Існує велика палітра відтінків (під час виготовлення в рідке скло додають кольоровий пігмент). Така технологія використовується для виготовлення скла в масі.

Для зміни кольору звичайного скла існує також безліч видів плівок: кольорових або ударотривких. Ще скло можна фарбувати в будь-який колір і наносити друк.

Завдяки сучасним технологіям з’явилися нові види скла: енергозберігаючі, багатофункціональні, склопакети з підігрівом, скло, яке самоочищується і SMART скло.

Енергозберігаючим і мультифункціональним скло стає, коли на нього напилюють іони срібла або інші хімічні елементи.

Останнім часом в будівництві стали часто зустрічатися склопакети з підігрівом. Це викликано тим, що ця технологія вирішує питання огорожі містка холоду в приміщення.

Скло, що самоочищується функціонує за рахунок прискореного розкладання біологічних забруднень під впливом ультрафіолету. Таке скло підходить для дахів і конструкцій де важко проводити очистку.

SMART скло. При подачі напруги скло змінює свої оптичні властивості завдяки рідким кристалам між стекол. Така функція ідеально підходить для стекол:

– в інтер’єрі, завдання яких розділити простір, виконуючи функції скляної перегородки, і, в потрібний момент, непрозорої стіни;

– у ванній кімнаті, в будь-якому приміщенні де люди не хочуть перейматися шторами та жалюзі і вважають за краще сховатися від зовнішнього світу одним натисканням кнопки на пульті.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев